E-Ticaret

Alibaba Benzeri Site

10 Mayıs 2016 10:27:39
0Yorum
6171Okunma

Alibaba.com şüphesiz dünya üzerinde en çok ziyaret edilen ve en popüler e-pazaryeri sitesidir. Sitenin uzmanlık alanı ithalat ve ihracat talep ve fırsatları oluşturmaktır. Alibaba benzeri site kurmak c2c e ticaret yazılımları ile mümkündür.

alibaba. com’u Jack Ma ve 18 arkadaşı ile beraber 1999 yılında kurmuşlardır. Site Çin’deki ve dünyadaki en büyük ve popüler e-pazaryeri sitelerinden birisidir. Sitenin şu an yaklaşık 15 Milyon üyesi bulunmaktadır ve her geçen gün dünya genelinde daha fazla büyümektedir.   

 

Alibaba benzeri site kurmak

Alibaba benzeri site kurmak ve yönetmek 1999 yılında olduğu kadar zor değil artık, teknolojinin gelişmesi ile alibaba benzeri eticaret siteleri kurmak oldukça kolaylaşmış durumdadır. Çok fazla teknik bilgiye, hatta hiçbir teknik bilgiye ihtiyaç duymadan alibaba benzeri site yapmak ve yönetebilirsiniz. Yazılımcı veya tasarımcı olmanız gerekmiyor sadece iyi bir girişimci olmanız yeterli.

Peki, yazılımcı olmadan böyle büyük yüksek nitelikli bir e-ticaret sitesini nasıl kuracaksınız? KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi size alibaba benzeri site kurmak için gerekli c2c e-pazaryeri uygulamalarını paket şeklinde sunuyor. Hazır c2c e-pazaryeri paketleri ile kolayca alibaba benzeri site kurulumu yapabiliyorsunuz.

Günümüzde en popüler sektörlerden biri olan e ticaret her geçen gün daha fazla büyümektedir. Sizde bu büyüyen sektörde yerinizi alın projelerinizi hayata geçirin yarına yatırım yapın.

 

Alibaba benzeri siteler

Dünya genelinde ve Türkiye’de ali baba benzeri birçok başarılı c2c e-ticaret sitesi bulunmaktadır. Bu c2c e-ticaret siteleri her geçen gün büyümektedirler ve yenileri ortaya çıkmaktadır. E-Ticaret modelleri içerisinde en popüler olan c2c modeli keşfedildikçe her sektörde yeni alibaba benzeri siteler oluşturulmaktadır.  

Uluslararası ticaret siteleri yerel ticaret sitelerinden daha fazla bir Pazar payına sahiptir, eğer yeni bir e-şirket kurmayı planlıyorsanız ithalat ihracat siteleri inceleyerek, alıbaba benzeri siteleri inceleyerek e-ihracat sitesi yapmanız daha doğru karar olacaktır.

Ülkemizde ihracat yapmak için siteler arayan birçok satıcı bulunmaktadır, bu satıcılara c2c e ticaret modeli ile ihracat yapabilecekleri alıbaba benzeri site oluşturup sunmanız faydalı olacaktır.

 

C2c e ticaret

C2c e-ticaret, bir e-ticaret modelidir. Bu e-ticaret modeli ile satıcılar sizin oluşturacağınız e-ticaret sitesinde dükkân açarak ürün satışı yaparlar. Sizde yapılan satıştan komisyon alırsınız. Dünya genelindeki en büyük e-ticaret şirketleri bu e ticaret modelini kullanırlar, alibaba sitesi de bu modelde çalışan bir e-ticaret sitesidir.

C2c e-ticaret siteleri yüksek nitelikli e-ticaret siteleridir, altyapıları ve fonksiyonları bu işe uygun şekilde tasarlanmalıdır. Her e-ticaret site yazılımı ile alıbaba benzeri site kuramazsınız.

Türkiye’de hazır c2c e-ticaret yazılımı ilk olarak 2014 yılında KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Tarafından oluşturulmuştur. Oluşturulan c2c yazılımı birçok testlerden geçirilerek e-girişimcilerin kullanımına sunulmuştur. Bu yazılıma ait c2c demo kullanabilir özelliklerini keşfedebilirsiniz.

Alibaba benzeri site kurmak istiyorsan nasıl kurabileceğini KMK E-Ticaret uzmanlarına danışarak öğrenebilirsin.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER