E-Ticaret

Bedray Basın

30 Nisan 2015 10:14:43
0Yorum
2991Okunma

Bedray Basın internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur.

Bedray Basın internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur. Bedray Basıninternet sitesi birçok ürününü bu platformda müşterilerine dilediğince sunan bir e-ticaret sitesidir. Birçok kitap çeşitleri ve aksesuarlarıyla en iyi şekilde hizmet sunmakta ve müşterinin talebi doğrultusunda ürünleri direk tüketiciye ulaştırmaktadır.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu panel ile ürünlerini dilediği gibi ekleyebilmekte ve ürünler üzerinde dilediğince değişiklik yapabilmektedir. Müşteriler ile firma arasında köprü görevi kuran bu e-ticaret sitesi sayesinde geniş kitlelere kolayca ulaşmıştır.

Birçok ürün zamanında müşterilerine ulaşmıştır. Sağlık kitapları, spor kitapları, biyoloji kitapları, genel kültür kitapları, soru bankaları ve daha birçok kategori sistemi ile oluşturulmuş sitenin kullanımı kolaylaştırılmış müşterilerinin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıştır. Bedray Basın bu internet sitesine ve e-ticaret yazılımına Kmk Bilgi Teknolojileri sayesinde sahip olmuştur.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu e-ticaret paketlerinden B2C e-ticaret paketi ile oluşturulan bu siteyle Bedray Basın gün geçtikçe hizmet kalitesini artırmakta ve yeni müşterilerine bu paket sayesinde kolayca ulaşmaya devam etmektedir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER