E-Ticaret

C2C eBay

16 Mayıs 2016 10:02:57
2Yorum
5272Okunma

eBay, en çok tercih edilen, herkesin bir şeyler satabildiği aynı şekilde de alabildiği c2c e-ticaret alışveriş sitesidir. eBay, farklı toplumlardan milyonlarca kişinin kullandığı milyonlarca ürünün satılıp alındığı c2c sanal alışveriş merkezidir.

Sende ebay tarzı c2c e-ticaret sitesi kurabilir milyonlarca ürün satabilirsin. C2c eBay benzeri site kurabilmen günümüzde hiçte zor değil teknolojinin gelişmesi c2c e-ticaret site kurmak isteyen girişimcilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

 

C2C eBay benzeri site kurmak

C2C eBay benzeri site kurmak isteyen girişimciler KMK Bilgi Teknolojileri’ne ait c2c e-ticaret yazılımlarından projelerine uygun olan c2c e-ticaret paketini seçerek başlayabilirler. Yapman gereken e-ticaret projene uygun c2c e-ticaret paketi seçmek ve hemen ebay benzer c2c e-ticaret sitesi kurmak.

KMK C2c e-ticaret paketleri tamamen müşteriye özel olarak tasarlanmaktadır. eBay c2c e-ticaret sitesi tasarlatmak istiyorsan bu mümkündür. KMK C2c e-ticaret yazılımı ile c2c e-ticaret siteni ister eBay, istersen çok daha farklı şekilde tasarlatabilirsin. C2c web tasarım tamamen müşteriye özel tasarlanmaktadır.

Bugün eBay ve benzeri “dünyanın en büyük e-ticaret siteleri” c2c e-ticaret modelini kullanmaktadırlar. Bu modelde oluşturulan e-ticaret siteleri daha az lojistik işlemlerle daha hızlı büyümektedirler.

 

C2C e-ticaret paketlerini şimdi incele

eBay Benzeri Site

Yorumlar (0)

Admin, 02 7 2016 13:02:38
C2c ebay, ebay tarzında bir eticaret sitesini c2c eticaret paketlerimizle veya e-pazaryeri yazılımı ile kolayca oluşturabilirsiniz. Paketleri buradan inceleyebilirsiniz. https://www.kmk.net.tr/eticaret-uygulamalari
Murat Topçu, 02 7 2016 13:00:06
C2c ebay, ebay tarzında bir eticaret sitesi c2c eticaret azılımı ile oluşturulduğunu anlamış bulunmaktayım c2c ebay yazılımı ile nasıl site oluşturabilirim.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER