C2C eBay

eBay, en çok tercih edilen, herkesin bir şeyler satabildiği aynı şekilde de alabildiği bir alışveriş sitesidir. eBay, farklı toplumlardan milyonlarca kişinin kullandığı milyonlarca ürünün satılıp alındığı bir sanal alışveriş merkezidir.

Sizde ebay tarzı bir c2c eticaret sitesi kurabilir milyonlarca ürün satabilirsiniz. C2c eBay benzeri site kurabilmeniz günümüzde hiçte zor değil teknolojinin büyümesi c2c eticaret site kurmak isteyen girişimcilere büyük kolaylıklar sağlamaktadır.

C2C eBay benzeri site kurmak isteyen girişimciler KMK Bilgi Teknolojileri’ne ait c2c eticaret yazılımlarından projelerine uygun olan eticaret paketini seçerek başlayabilirler. Yapmanız gereken eticaret projenize uygun c2c eticaret paketi seçmek.

C2C Eticaret Paketlerini Şimdi incele

 

ABONE OL!

Yazılarımız haftalık olarak e-posta adresine gelsin!

E-Bülten Listemize Kayıt Olun »

1

  1. Murat Topçu

    C2c ebay, ebay tarzında bir eticaret sitesi c2c eticaret azılımı ile oluşturulduğunu anlamış bulunmaktayım c2c ebay yazılımı ile nasıl site oluşturabilirim.

    • Admin

      C2c ebay, ebay tarzında bir eticaret sitesini c2c eticaret paketlerimizle veya e-pazaryeri yazılımı ile kolayca oluşturabilirsiniz. Paketleri buradan inceleyebilirsiniz. https://www.kmk.net.tr/eticaret-uygulamalari

Yorum Alanı

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*