E-Ticaret

c2c ne demek

11 Ocak 2016 15:49:34
1Yorum
6384Okunma

C2c’nin İngilizce kelime açılımı (Consumer to Consumer) anlamına gelir. Türkçe anlamı ise “tüketiciden tüketiciye yapılan e-ticaret” in kısaltılmış şeklidir.Tedarikçiler ve Tüketiciler arasında yapılan çevrim içi alışverişi ifade eder. Bu eticaret modelinde üreticiler ve tüketiciler c2c eticaret altyapısına sahip bir internet sitesinde bir araya gelerek ürün ve hizmetlerinin ticaretini çevrim içi yaparlar.

c2c ne demektir, en kısa anlatımı budur. Daha detaylı bir şekilde c2c’yı anlamak için c2c nedir makalesini inceleyebilirsiniz. 

c2c sözlük; C2c’nin İngilizce kelime açılımı (Consumer to Consumer) anlamına gelir. Türkçe anlamı ise “tüketiciden tüketiciye yapılan eticaret” in kısaltılmış şeklidir.

c2c grubu; C2C (aynı zamanda Coups2Cross olarak da bilinir) 1998 yılında kurulan bir müzik grubu olarak ta anılmaktadır. 

c2c kelimesinin anlamı, Consumer to Consumer “tüketiciden tüketiciye yapılan e-ticaret”dır. 

C2c eticaret paketlerini incelemek için tıklayınız..

Yorumlar (0)

Consumer to Consumer , 02 7 2016 12:49:03
C2C (Consumer to consumer) refers to purchases made over the Internet among consumers. C2C e-commerce model, consumers met in an eCommerce site up product / service consumers and buyers in the exhibit that product / service purchased from an eCommerce site.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER