E-Ticaret

C2C Örnekleri

14 Ocak 2016 12:03:51
0Yorum
6880Okunma

C2c eticaret dünya üzerinde en popüler iş uygulamalarıdır. Dünyada denenmiş ve başarıya ulaşmış birçok c2c örneği bulunmaktadır.

C2c eticaret altyapısına sahip ülkemizde en başarılı olanlar, sahibinden, n11, gittigidiyor, sanalpazar şeklinde sıralanmaktadır. Ürün stok yapmadan milyonlarca ürünü çevrim içi bir platformda sergileyerek komisyon üzerinden gelir elde eden c2c siteleri gelecek yıllarda avm’lerin yerini almayı hedeflemektedir.

C2c Örnekleri’ni inceleyerek farklı projeler oluşturarak bu alanda başarı yakalamak çokta zor değildir. Bugün dünyanın en büyük eticaret şirketleri c2c eticaret modeli ile büyümüş ve kısa süre içerisinde markalaşmışlardır. Teknolojinin hızlı büyümesine alışan insanoğlu yeniliklere de kolayca adapte olmaktadır. 

Tüketiciler bir c2c sitesinde bir araya gelerek ürün ve hizmetlerini kendi belirledikleri fiyat ile sergilerler ve alıcı tüketiciler çevrimiçi olarak satın alırlar. C2C eticaret'in yapıldığı bu çevrimiçi platform bir aracı konumundadır. İçerik girme işleminde bulunmazlar, Ürün ve Hizmet içeriğini tüketici yapar. 

Dünya üzerinde başarılı olan en büyük c2c örnekleri ise ebay, amazon, alibaba şeklindedir. Bu c2c örnekleri bugün dünyanın en büyük şirketleri arasındadır. Sizde dünyanın en büyük şirketleri arasına girmek istiyorsanız yapmanız gereken bir c2c projesine sahip olmaktadır. 

C2c projenize en uygun c2c eticaret paketlerini inceleyiniz..

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER