E-Ticaret

Çanakkale E-Ticaret Firmaları

SSS

Nihal ACAR,
Editör

24 Nisan 2017 17:35:51
0Yorum
2925Okunma

Çanakkale’de, E-ticaretiniz varsa, firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir.

Bu haftaki konumuz Çanakkale'de e-ticaret. Öncelikle, E-ticaretin tanımını yapacak olursak; E-Ticaret, internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

Çanakkale'de E-TİCARET konusunda ülkemizin diğer bölgeleri gibi sürekli gelişmektedir.

Gıdadan giyime farklı sektörlerde tüm Türkiye'ye ürün tedariği yapan siteler bulunmaktadır.

Giyim konusunda Çanakkale'de e-ticaret satışı yapan, modanın trendini belirleyen kurumsal bir kimliğe sahip www.badido.com örnek gösterilebilir.

Gıda konusun da Çanakkale'de e-ticaret ile üreticiden tüketiciye satış yapan ww.ekremoglu.com www.velidede.com.tr örnek gösterilebilir.

E-ticaret ürün satışını Yerelden Ulusala taşımanın zahmetsiz, kolay ve en hızlı yoludur.

Çanakkale'de e-ticaret yapmayı düşünen firmalaraKmk Çanakkale il temsilciği Webelectra olarak; başlangıç, gelişme, sitenin oluşturulması süreçlerinde, konusunda deneyimli bilişim danışmanlarımız yardımcı olmaktadır.

Sizde, Çanakkale de e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız konu ile ilgili il temsilciliğimiz Webelectra dan destek alabilirsiniz. Unutmayın bir gün her işletme E-ticarette yerini alacak siz bir adım önde olun.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER