Çanakkale E-Ticaret Firmaları

Çanakkale’de, E-ticaretiniz varsa, firmanızın 7/24 açık bir şubesi var demektir.

Bu haftaki konumuz Çanakkale'de e-ticaret. Öncelikle, E-ticaretin tanımını yapacak olursak; E-Ticaret, internet ortamında insanların belirli sistemler üzerinde gerçek ya da sanal ürünleri para karşılığında satın alması işlemidir. Kısaca tanımlayacak olursak e-ticarete, ticaretin elektronik versiyonudur diyebiliriz.

Çanakkale'de E-TİCARET konusunda ülkemizin diğer bölgeleri gibi sürekli gelişmektedir.

Gıdadan giyime farklı sektörlerde tüm Türkiye'ye ürün tedariği yapan siteler bulunmaktadır.

Giyim konusunda Çanakkale'de e-ticaret satışı yapan, modanın trendini belirleyen kurumsal bir kimliğe sahip www.badido.com örnek gösterilebilir.

Gıda konusun da Çanakkale'de e-ticaret ile üreticiden tüketiciye satış yapan ww.ekremoglu.com www.velidede.com.tr örnek gösterilebilir.

E-ticaret ürün satışını Yerelden Ulusala taşımanın zahmetsiz, kolay ve en hızlı yoludur.

Çanakkale'de e-ticaret yapmayı düşünen firmalaraKmk Çanakkale il temsilciği Webelectra olarak; başlangıç, gelişme, sitenin oluşturulması süreçlerinde, konusunda deneyimli bilişim danışmanlarımız yardımcı olmaktadır.

Sizde, Çanakkale de e-ticaret yapmayı düşünüyorsanız konu ile ilgili il temsilciliğimiz Webelectra dan destek alabilirsiniz. Unutmayın bir gün her işletme E-ticarette yerini alacak siz bir adım önde olun.

ABONE OL!

Yazılarımız haftalık olarak e-posta adresine gelsin!

E-Bülten Listemize Kayıt Olun »
Bayilik Nedir
Bilişim teknolojileri, her geçen gün bir çığ gibi büyüyerek ve hızlanarak küreselleşen dünyamızın evrensel gelişme aracı olmuştur. Ülkemiz, dünya bilişim sektöründe hem jeolojik, hem de sosyal yapı olarak başarılı olabilecek ülkeler arasındadır. Bu nedenle, Bilişim sektöründe deneyimlerimi arttırmak ve faydalı olabilmek için sektörün öncüsü KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. den almış olduğum eğitimler neticesinde, Çanakkale İl temsilciliğinde, Bilişim Danışmanı olarak iş hayatıma devam etmekteyim.

Yorum Alanı

e-Mail adresiniz yayınlanmayacaktır. Lütfen * işaretli alanları doldurunuz.

*