E-Ticaret

Çocuk Giyim E-Ticaret Sitesi

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

13 Temmuz 2019 13:22:05
1Yorum
265Okunma

Çocuk Giyim E-Ticaret Sitesi özellikle son dönemde oldukça ilgi görmekte. Özellik ile bebek giyimde bütçesini düşünen ve kaliteli ürünlere ulaşmak isteyen genel e-ticaret tüketici profili ofis çalışanlarının son dönem sıklıkla taleplerine istinaden çocuk giyim e-ticaret sitesi adına başarılı çalışmalar ile karşılaşılmakta.

E-Ticaret Bebek Giyim üzerine son dönemde ciddi çalışmalar yürütülmekte olup çapraz satış ile sadece giyim ile sınırlı kalınmayıp ayrıca bebek bezi, bebek ıslak mendil, bebek şampuan ve bebek oyuncakları gibi daha da fazla çoğaltabileceğiniz şekilde yan ürünler ile desteklenen kapsamlı çocuk giyim e-ticaret sitesi çalışmaları mevcut. Bu temel ihtiyaçların karşılanmasına yönelik fiyat avantajı ve dijital pazarlamanın inceliklerini ustaca kullanan e-ticaret işletmeleri kurumsal ve profesyonel bir yazılımla da destekleniyor ise ticari açıdan oldukça olumlu sonuçlar alabilmekte.

E-Ticaret Paketleri aslında çocuk giyim e-ticaret sitesi, tekstil e-ticaret sitesi ya da mobilya e-ticaret sitesi gibi sektörel ayrımlardan daha çok aşağıdaki şekilde temel yazılımsal altyapıların ayrımları ile birbirlerinden farklılık gösterir.

  • B2C Business to Consumer – (İşletmeciden Tüketiciye) Ürün Satışı. B2C E-İhracat Çoklu Dil ve Para Birimi ile Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası.
  • B2B Business to Business – (İşletmeciden İşletmeciye) Üyelik Oluşturma. Bayi ve Satış Ağı Yönetimi.
  • C2C Consumer to Consumer – (Tüketiciden Tüketiciye) Üyelerin Sayfa Oluşturması. İkinci El Ürün Satışı ve Pazaryeri.

Giyim Sektöründe E-Ticaret

Giyim Sektöründe E-Ticaret en çok tercih edilen sektörlerden biridir. Bunun anan nedeni e-ticaret in buna çocuk giyim e-ticaret sitesi de dahil gönderilen ürünlerde kargoda en az hasar görecek ve en az maliyetli ürünler olmasından ileri gelmektedir.Öncelikle kırılgan bir ürün gurubu değildir aynı zamanda ağırlığı az ve kapladığı hacim itibariyle de e-ticaret in en önemli ayaklarından olan kargoda size extra avantaj sağlar.

Giyim E-Ticaret Siteleri içerisinde en ön plana çıkan e-ticaret siteleri büyük markaların ürünlerini satmalarına rağmen bunları çakıştırmadan tek platformda toplayan bayi tipi komisyoncu siteler. Ama e-ticaret te her zaman üretimden direkt satışta olma avantajı çok daha fazla kar getirebilir özelliklede tekstilde.

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar içerisinde hazır paket seçimi yapacaksanız konu ile ilgili özellikle dikkat etmeniz gereken nokta örnek kullanım demosu veya referanslarındaki başarılı çalışmalar olmalı.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Nobel ve Pulitzer ödülü Amerikalı yazar Ernest Hemingway basit yazma tekniği ve sade üslubuyla 20. yüzyıl kurgu romancılığını derinden etkilemiştir. 1920'lerde Hemingway’in, arkadaşlarıyla sofrada 10 dolarlık bir iddiaya girdiği söylenir. İddiaya göre Hemingway dünyanın en kısa hikayesini yazacaktır ve hikâyeyi okuyan herkes ağlayacaktır. Hemingway’in iddiayı kazandığı sadece 6 kelimelik o hikâye şudur, “sahibinden satılık: bebek ayakkabısı, hiç giyilmemiş.”

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar (0)

Hakan Kılıçarslan, 20 7 2019 14:01:39
Doğru söylüyorsunuz. silversunkids 'da hep toptan satış yapan bir firmaydı. Şimdi radikal karar ile e-ticaret ile perakendeye geçiş yapmıştır.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER