İnternet

Dijital Pazarlama

22 Nisan 2015 17:49:18
0Yorum
3820Okunma

Geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız biz sizin için hazırız. Dijital Pazarlama bir işletmenin...

Geleceğinizi garanti altına almak istiyorsanız biz sizin için hazırız. Dijital Pazarlama bir işletmenin ürün veya hizmetlerini internet yoluyla pazarlanmasına verilen isimdir diğer bir deyişle internet pazarlama dijital satıştır. Özellikle küçük ve orta ölçekli işletmelerin pazarlama faaliyetlerinde çok etkili bir yöntem olup birçok iş imkanını sizlere sunmaktadır.

KMK Bilişim Teknolojileri uzun vadeli vizyonu ile Türkiye’nin eğitimli gençlerini internet ekonomisine kazandırmak, işinde uzmanlaşmış personeller yetiştirmek, bu alanda istihdam fırsatları oluşturmak ve bu vesile ile küçük orta ölçekli işletmelerin dijital pazarlama uzmanları vesilesiyle işlerini geliştirmelerini sağlamayı amaçlamaktadır.

Daha önceden hiç internet kullanmadım yapabilir miyim?
KMK Akademi size sürekli teknoloji eğitimleri sağlamaktadır. Bilgisayar temel bilgisine sahip olmanız bu işi yapabilmeniz için yeterli olacaktır. KMK Akademi sizlere eğitim toplantıları, online destek hizmetleri sağlamaktadır. Çok kısa süre içerisinde internet hakkında, web tasarım hakkında, internet reklamcılığı hakkında ve birçok teknolojik konular hakkında uzmanlaşacaksınız.

Dijital Pazarlama tam olarak neydi?
Dijital Pazarlama bir işletmenin ürün veya hizmetlerini internet yoluyla pazarlanmasına verilen isimdir. Dijital pazarlama ülkemizde ve dünyada şuanda en çok kullanılan bir araç haline gelmiştir. Kendilerine dijital ortamda sağlıklı yer veren işletmeler krizden zor şartlardan etkilenmeden ticaretlerini sürdürmektedirler.

Kimler bu ürünleri kullanır?
Ticaretle uğraşan tüm işletmeler bu hizmeti kullanmak zorundadırlar. Yasal olarak her şirket kendini dijital ortamda tanıtmak ve faaliyetlerini dijital ortamda açıklamak zorundadır. Bölgenizdeki tabelası olan her işletme sizden bu hizmetleri talep etmektedir.

Para kazanır mıyım?
Para kazanmanın bu kadar zor olduğu bir dünyada, dijital pazarlama bu zorluğu ortadan kaldırarak ciddi paralar kazanmanızı sağlamaktadır. Hizmet Sektörünün %70 kar olan bir faaliyet alanında elbet deki ciddi paralar kazanabileceksiniz.

KMK’ nın bana ne faydası var?
KMK size akademik eğitimin yanında, en etkili dijital ürünleri tedarik ederek en uygun fiyatlara bölgenizde bu ürünlere ihtiyacı olan işletmelere sunmanızı sağlamaktadır. Bunun yanında hiçbir sermaye ve risk almadan ürünü sat ondan sonra öde sistemiyle çalışmaktasınız. Size sunulan ürünler Avrupa standartlarında ürünlerdir ve en uygun fiyatlardadır.

Bu işe nasıl başlayabilirim?
Bu işe hemen başlayabilirsiniz, ön başvuru formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru formunuz tarafımıza iletildikten sonra akademisyen arkadaşlarımız sizinle iletişime geçerek size yapılacaklarla ilgili detaylı bilgiler aktaracaktır.

Doğru Yerde, Doğru Zamanda, Doğru İş

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER