E-Ticaret

Dizayn Dekor Aksesuar

30 Nisan 2015 17:48:19
0Yorum
3332Okunma

Dizayn Dekor Aksesuar internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı

Dizayn Dekor Aksesuar internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur. Dizayn Dekor Aksesuar internet sitesi birçok ürününü bu platformda müşterilerine dilediğince sunan bir e-ticaret sitesidir. Birçok yeni mobilya ve aksesuarlarıyla en iyi şekilde hizmet sunmakta ve müşterinin talebi doğrultusunda ürünleri direk tüketiciye ulaştırmaktadır.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu panel ile ürünlerini dilediği gibi ekleyebilmekte ve ürünler üzerinde dilediğince değişiklik yapabilmektedir. Müşteriler ile firma arasında köprü görevi kuran bu e-ticaret sitesi sayesinde geniş kitlelere kolayca ulaşmıştır.

Birçok ürün zamanında müşterilerine ulaşmıştır. Gardırop aksesuarları, kalkar kapak sistemleri, çöp kovaları ve küllükler, kaşıklık grubu, masaüstü priz sistemleri, mutfak armatürleri ve daha birçok kategori sistemi ile oluşturulmuş site; kullanımı kolaylaştırılmış müşterilerinin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıştır. Dizayn Dekor Aksesuar, bu internet sitesine ve e-ticaret yazılımına Kmk Bilgi Teknolojileri sayesinde sahip olmuştur.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu e-ticaret paketlerinden B2C e-ticaret paketi ile oluşturulan bu siteyle Dizayn Dekor Aksesuar gün geçtikçe hizmet kalitesini artırmakta ve yeni müşterilerine bu paket sayesinde kolayca ulaşmaya devam etmektedir. 

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER