E-Ticaret

Dükkan Açılabilen E-Ticaret Siteleri

19 Kasım 2015 10:18:32
0Yorum
7148Okunma

Dükkan açılabilen eticaret siteleri genelde c2c eticaret modeli ile oluşmaktadır. C2c eticaret platformları gelirlerini açılan eticaret dükkanlardan elde ederler.

Dükkan açılabilen eticaret siteleri, işletmelerin ürünlerini tüketiciye ulaştırmak amacı ile kurulan sanal alışveriş merkezleridir. Bu sanal alışveriş merkezleri hergün binlerce insan tarafından ziyaret edilir, normal eticaret sitelerinden daha fazla ziyaretçi alır bu yüzden işletmeler bu c2c platformlarında dükkan açarak daha fazla insana ulaşmak isterler

C2c eticaret sitelerinde dükkan açarak daha fazla insana kolayca ulaşabilir ve daha fazla satış yapabilirsiniz. Dükkan açılabilen eticaret siteleri, gelirlerini dükkan açmak isteyen işletmelerden eldeederler, dükkanlar ya belirli bir ücret karşılığında açılır veya satılan ürünlerden komisyon alınarak gelir elde edilir.

Ülkemizde bu modelde çalışan bir çok c2c eticaret sitesi bulunmaktadır, bunlardan başta gelen sahibinden.com, n11 gibi eticaret siteleridir.

Sizde bir sanal alışveriş merkezi kurmayı planlıyorsanız c2c eticaret modelleri ile kurmalısınız. C2c eticaret modeli ile kuracağınız bir eticaret sitesi ile sınırsız dükkan açtırabilir ve yüksek gelirler eldeedebilirsiniz.

C2c eticaret planlarını inceleyiniz..

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER