Kategoriler

Düzce İlimizde Bilişim Seferberliği Başlatılıyor

20 Nisan 2017 12:07:40
0Yorum
3120Okunma

Türkiye’nin En Büyük yazılım şirketlerinden biri olan KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Düzce bölgesindeki Esnaf ve KOBİ’NİN etkin teknoloji kullanımını yaygınlaştırmak için Düzce bölgesinde il temsilciliği oluşturacağını açıkladı.

Düzce KOBİ ve Esnafına yerinde teknolojik çözümler üreterek, Düzce ekonomisine büyük katkı sağlanacaktır. Bu giriş ile Düzce bölgesindeki küçük ve orta ölçekli firmaların kolayca teknoloji kullanmaları, e-ticaret siteleri oluşturmaları, web siteleri oluşturmaları, ticari program kullanarak işlerini güçlendirmeleri amaçlanmaktadır. Dünya standartlarında profesyonel yazılımlara Düzce bölgesinde kolayca sahip olmaları ve kullandıkları ticari programlara ve ürünlere kolayca destek almaları sağlanacaktır.

Düzce’de ne iş yapabilirim diye düşünen girişimciler için kaçırılmayacak bir iş imkânı sunan, KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Türkiye’de her ilde bilişim seferberliği ilan etmiştir. Düzce’de bir girişimde bulunmak istiyorsanız aşağıdaki başvuru formu aracılığı ile başvuruda bulunabilirsiniz.

Düzce’de bulunan küçük ve orta ölçekli firmalar bu sayede ekonomik fiyatlara teknoloji ihtiyaçlarını giderebilecekler, aynı zamanda bilgi teknolojileri alanında Düzce’de yeni istihdam alanları oluşacaktır.

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Düzce oluşumunun ardından hemen Düzce’deki esnaf ve KOBİ’LERE, Yeni mezun olmuş genç girişimcilere ve bilişim teknolojilerine merak duyan Düzce halkına ücretsiz eğitim programları düzenlemeyi planlamaktadır. Bu eğitim programları ile Düzce halkının bilişim ekonomisine kazandırılması amaçlanmaktadır.

Düzce il temsilciliği için ön başvurularınızı bu link’ten yapabilirsiniz.

https://www.kmk.net.tr/is-ortaklik-basvurusu

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER