E-Ticaret

E-ihracat Paketleri

22 Ekim 2018 13:54:39
0Yorum
472Okunma

KMK E-ihracat paketleri ile yurtdışına kolayca ürün satışı yapabilirsin. Yurtdışı satışları için geliştirilen e-ihracat paketleri yüksek nitelikli e-ticaret yazılımlarıdır. KMK E-ihracat paketlerini ücretsiz deneyerek e-ihracata başlayabilirsin.

KMK Bilgi Teknolojileri Türkiye’deki milli ve yerli şirketlerin, e-ihracat girişimleri için özel olarak geliştirmiş olduğu e-ihracat paketleri firmalara özel e-ticaret siteleri oluşturulmasına imkan sağlamaktadır. E-ihracat paketleri ile firmalarımız, herhangi bir zorluk yaşamadan kolayca e-ihracat yapabileceklerdir.

KMK Bilgi Teknolojileri olarak ülkemizdeki cari açığı azaltacak girişimleri desteklemek üzere, farklı e-ticaret modellerinde e-ihracat paketleri hazırlamış bulunmaktayız.

E-ihracat paketleri ile milyonlarca yabancı alıcıya kolayca ulaşabileceksin. E-İhracat yapabilmen için, e-ihracat paketlerini etkin kullanabilmen için sınırsız ve ücretsiz eğitimlerimizden, danışmanlık hizmetlerimizden sürekli faydalanabileceksin.

 

Farklı e-ticaret modelinde e-ihracat paketleri

B2c E-ihracat Paketi

B2c e-ihracat paketi ile ürünlerini yurt dışında kolayca perakende satabilirsin. Mikro ihracat yapmak için en kolay ve en etkili yollardan biri olan e-ihracata şimdi kolayca başlayabilirsin.

B2c e-ihracat paketini incele

 

B2B E-ihracat Paketi

B2b e-ihracat paketi ile ürünlerini yurt dışında kolayca toptan satabilirsin. Mikro ihracat yapmak için en kolay ve en etkili yollardan biri olan e-ihracata şimdi kolayca başlayabilirsin.

B2b e-ihracat paketini incele

 

C2C E-ihracat Paketi

C2c e-ihracat paketi ile yurt dışına satış yaptırabilirsin. Oluşturacağın e-ihracat platformu ile Yurtdışına ürün satmak isteyen şirketlerin ürünlerini sattırabilirsin, yüksek komisyon gelirleri elde edebilirsin.

C2c e-ihracat paketini incele

 

Seçeceğin e-ihracat paketi işine uygun olmalıdır, iş modeline uygun e-ihracat paketi ile yurt dışına ürün satman daha kolay olacaktır.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER