E-Ticaret

E-Ticaret Firmaları İstanbul

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

11 Ocak 2019 15:13:28
0Yorum
858Okunma

E-Ticaret Firmaları İstanbul konulu yazı her zaman olduğu gibi içinde İstanbul ismi olduğu için bile ayrıca değer yüklenilebilecek kıymette. Ankara başkent ilan edildiğinde Avrupa basınında ‘Türkler Avrupalı İstanbul a kızgınlıklarından, sevgililerinden ayrılıp Asyalı Ankara ile evlendiler’ diye yorumlanmıştı.

İstanbul Türkiye nin kalbi, vizyonu, finans, teknolojik yenilikler ve geleceğinin dizayn edildiği şehir, bir yüzü ile de tarih kokan romantik bir şehir.

E-Ticaret Firmaları İstanbul denildiğinde ise akla gelen Teknoparklar, Uluslararası Bilişim fuarları ve Teknofest. Aslında, E-Ticaret Firmaları İstanbul da bulunan ciddi yazılım firmalarının %60 ının bulunduğu yer olmasına karşılık tüm Türkiye ye hizmet verebilme imkânı açısından, hem yeniliklerin takibini yerinde yapıp hem de ulusal anlamda bir hizmet sunabilme imkânı doğurmaktadır.

E-Ticaret Firmaları İstanbul Özelinde yönetim ve takibin yapıldığı ana kalp. Birçok sektör de olduğu gibi e ticaret firmaları nda da geçerli olan yerindelik sistemi önemlidir. Tüketici ihtiyaçlarına uygun ve hızlı yanıt verebilmek adına e-ticaret firmasının konumu da bazen önem taşımakta dır  ama aslında konu İstanbul olunca rakip faaliyetleri ve piyasa takibidir. Tecrübe alanım olan bir konu olduğu için İstanbul da sokağın nabzını iyi tutarsanız ticari anlamda oldukça fark yaratırsınız. E-ticaret firması kurmak yada firmanızı e-ticaret ile entegre etmek istiyorsunuz araştırma yapacağınız yer yine internet ağı.

E-Ticaret Firmaları İstanbul

E-Ticaret Firmaları İstanbul diye arama motorunda yazdığınızda karşınıza çıkan sonuçlar üzerinden hareket ediyorsanız firma kalitesi açısından biraz önce belirttiğim gibi İstanbul avantajı yüzünden çok da yanılmıyorsunuz ama incelerken dikkat etmeniz gereken bir diğer hususta görsel örnekler açısından e-ticaret firmaları nın size hitap etmesi. Bu neden ile firmanın referanslarını incelemek ya da beğendiğiniz bir e-ticaret sitesinin yazılımını yapan veya yapabileceğinin örneğini veren bir firma ile çalışmak.

E-Ticaret Firmaları İstanbul

E-ticaret Firmaları İstanbul un geleceği olabilir Güney Kore yi örnek alın 1980 lerde tarihi rakipleri Japonya nın teknoloji atağı ile beraber Güney Kore meyvelerini şimdi veren bir bilişim atağına girişti. Önce kalifiye insan eğitimi, sonrasında devlet destekli yatırımlar ve uluslar arası teknoloji hırsızlığına kadar varabilecek bir gözü karalık ile şu an Seul teknoloji üssü haline geldi. İstanbul un geleceği için e-ticaret çok önemli, o kadar ki eğer İstanbul bu sektörün başkenti olabilir ise hem lokasyon hem strateji açısından geleceğin e-dünya sının başkenti olabilir. Napolyon'un ifadesiyle ‘dünya bir tek ülke olsaydı başkenti İstanbul olurdu.’ 

İstanbul’da bir e-ticaret firması olan KMK Bilgi Teknolojilerini inceleyebilirsin.

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER