E-Ticaret

E- Ticaret Kontrol Paneli

23 Nisan 2015 09:27:36
0Yorum
3261Okunma

E-Ticaret kontrol yonetimlerimiz KMK Bilişim Teknolojilerine ait lisanslı programlardır, Türkiye’de ilk kontrol yonetimli web tasarımları oluşturun KMK bu konuda profesyonel altyapıya sahiptir. Kullanıcı dostu kontrol yonetimleri sayesinde sorunsuz işlem yapabilmektesiniz.

Gelişmiş kategori modülü;

Sınırsız alt kategori ekleme özelliği, her kategoriye özel varyant özelliği tanımlayabilme. Renk, beden, ölçü, kilo gibi özellikler tanımlama bu özelliklere sınırsız alt özellik ekleyebilme.

Sınırsız ürün yönetimi;

Sınırsız ürün ekleme özelliği, her ürüne özel varyant seçimi, ürünleri optimize etme özelliği, tekli veya çoklu ürün güncelleme, benzer ürün tanımlama, tek tuşla fırsat ürünü, vitrin ürünü indirimli ürün tanımlama.

Sayfa yönetimi;

Sınırsız dinamik sayfa oluştura bilirsiniz, bilgilendirme sayfalarıyla ziyaretçilerinize ürünlerinizin yanında hizmetlerinizle ilgili bilgiler verebilirsiniz. Dinamik bir web sitesinde yapabileceklerinizi e-ticaret sitenizle de yapabilirsiniz. Sayfalarınızı ayrı ayrı optimize edebilir ve google de daha fazla performans gösterebilirsiniz.

Haber modülü;

Hizmet ve ürünlerinizle ilgili haberler makaleler oluşturabilirsiniz. Oluşturacağınız haber ve makalelerin altına ilgili ürünleri otomatik olarak ekleyebilirsiniz. Haberler arama motorlarında daha hızlı indekslenmektedir, bu sayede ürünleriniz daha çok ziyaretçi tarafından incelenebilmektedir.

Anket yönetimi;

Ürün veya hizmetlerinizle ilgili anketler düzenleyebilirsiniz, ziyaretçilerinizin düşüncelerini alabilirsiniz.

Seo optimizasyon;

E-Ticaret sitenizin arama motorlarında istenilen kelime ve kelime gruplarında üst sıralarda çıkması için arama motoru optimizasyonu (SEO) uygulanmaktadır. Türkiye’nin önde gelen seo uzmanları tarafından desteklenen e-ticaret programı tam seo uygulamasına sahiptir. Normal e-ticaret uygulamalarıyla kıyaslandığında %300 dafa fazla performans göstermektedir.

Link ayarlayabilme;

Ürün, kategori, sayfa, haber gibi içeriklerinizin linklerini karmaşık linkleme şeklinde değil istediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz. Veya seo programını kullanarak otomatik oluşturabilirsiniz. Tarayıcınızın adres satırında bulunan karmaşık linkleme yerine arama motorları için önemli olan anlamlı link düzeni uygulanmaktadır. Bu yapı e-ticaret sitenizin hem kullanıcılar tarafından akılda tutulur sayfalama düzenine sahip olmasını hem de arama motorlarının e-ticaret sitesini kaydederken sizi üst sıralara daha çabuk ve kalıcı taşımasını sağlamaktadır.

Dinamik sipariş yönetimi;

Siparişlerinizi anlık takıp edebilirsiniz, siparişlerinizi dinamik olarak yönetebilirsiniz, gelen siparişlerin durumlarını kolayca değiştirebilirsiniz durum değiştirdiğiniz an müşterinize otomatik mail gönderebilirsiniz. Siparişlerinizi yazıcıya dökebilirsiniz, fatura, etiket bastırabilirsiniz. Gelen siparişleriniz anlık olarak mail veya SMS olarak bilgilendirme olarak size oluşmaktadır.

Entegrasyon Hizmetleri;

Tüm şirketlerin XML entegrasyonlarını, muhasebe programlarının entegrasyonlarını kolayca e-ticaret sitenize yazılım destek ekibimizden destek alarak entegre edebilirsiniz.

Stok programı;

Ürünlerinizi kolayca takip edebilirsiniz, ürün girişi, ürün çıkışı, satış geliriniz, stokta azalan ürünlerinizi görebilirsiniz.

Ödeme sistemi;

Tüm ödeme sistemlerini destekleyen KMK e-ticaret programında sanal pos, mobil ödeme, paypal sistemi, kapıda ödeme sistemi, banka havale/eft gibi tüm uygulamaları desteklemektedir.

Kargo yönetimi;

Gelişmiş kargo yönetimi aracılığıyla tüm kargo şirketlerini sisteme tanımlayabilirsiniz. Karga şirketlerine bölge, desi tanımlaya bilirsiniz. Dilediğiniz tutarda karga ücreti tanımlayabilirsiniz.

Yönetici ayarları;

Dilediğiniz kadar yönetici tanımlayabilirsiniz, tanımladığınız yöneticilere yetkilendirme yapabilirsiniz, yöneticilerinizin işlemlerini izleye bilirsiniz, yöneticilerinize iş tanımlaya bilirsiniz, istediğiniz an yetkileri sınırlayabilirsiniz veya yetkilendirmeleri iptal edebilirsiniz.

Online müşteri destek sistemi;

E-ticaret sitenizi ziyaret edenleri izleyebilirsiniz, online görüşmeler yapabilirsiniz, satışlarınızı artırabilirsiniz. Müşterilerinizle anlık görüşebilirsiniz.

Müşteri yönetimi;

Müşterilerinizi kolayca yönetebilirsiniz, müşteri kartlarıyla müşterilerinizin anlık işlemlerini kolayca takıp edebilirsiniz. Müşterilerinize özel günlerinde doğum günü ve benzeri günlerde otomatik tebrik mesajları gönderebilirsiniz.

Üye yönetimi;

Üye yönetim modülü aracılığıyla, standart e-ticaret sitelerinden farklı altyapısıyla kullanıcıyı yormadan kolayca ürün satın almasını sağlayabilirsiniz.

Üyeye özel ürünler;

Dilediğiniz ürünleri özel üyelerinize sunabilirsiniz, sadece üyeleriniz e-ticaret sitenize üye girişi yapınca ürünlere ulaşabilirler.

Bayiye özel ürün ve içerikler;

Bayileriniz için özel fiyatlar, bayilere özel içerikler ve dokumanlar sunabilirsiniz.
Kampanyalar yönetimi; puan sistemi, hediye çek yönetimi, pos kampanyaları tavsiye et ve site içi aktivitelere puan verme puanları hediye çekine çevirme gibi birçok yeni uygulama.

Fırsat ürünleri yayınlama;

Ürünlerinizi fırsat ürünleri şeklinde yayınlaya bilirsiniz, dilediğiniz ürünleri tarih vererek ileri tarihlerde yayınlaya bilirsiniz veya zaman koyarak geri sayım yaptırabilirsiniz.

Banner ve reklam yönetimi;

Banner reklam yönetim modülü aracılığıyla dilediğiniz ürünü veya kampanyayı sürekli değiştirme olanağı sunulmaktadır. Dilediğiniz ürünü dönemsel olarak veya standart olarak kontrol altında tutabilirsiniz. Reklam modülü aracılığıyla sağ veya sol bloklara istediğiniz formatta banner resim, flash, gif gibi reklam kampanyalarınızı yayınlayabilirsiniz.

Pazarlama sistemi;

Pazarlama sistemiyle satışlarınızı %100 artırabilirsiniz, e-bültenler düzenleye bilirsiniz, toplu mail, toplu SMS gönderebilirsiniz. Kampanyalar, reklamlar oluşturabilirsiniz, oluşturduğunuz reklamları e-ticaret sitenizde istediğiniz yerde yayınlayabilirsiniz. Reklamlarınız kaç kışı tarafından tıklanmış dönüşümleri ne olmuş izleyebilirsiniz.

Ajanda;

Günlük işlerinizi, hatırlatma mesajlarınızı ajandanızdan takıp edebilirsiniz. Ajandanızda yapmanız gereken işler size anlık olarak hatırlatılır ve işlerinizi organizeli bir şekilde unutmadan düzenli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Sektör el modül eklentileri;

Her sektöre özel modül eklentileriyle e-ticaret sitenizi kullanıcı dostu e-ticaret sitelerine dönüştürebilirsiniz.

Mağaza yönetimi;

E-Ticaret sitenizi dilediğiniz gibi yönetebileceksiniz, vitrin ürünlerinizi, indirimli ürünlerinizi, fırsat ürünlerinizi, en son eklediğiniz ürünlerinizi istediğiniz gibi yönetebilirsiniz. Sürükle bırak sistemiyle kolayca hangi ürünü nerede isterseniz orada sergileyebilirsiniz.

Kampanyalar Yönetimi;

Puan sistemi, hediye çek yönetimi, pos kampanyalari tavsiye et ve site içi aktivitelere puan verme puanlari hediye çekine çevirme gibi birçok yeni uygulama.

Tasarım ayarları;

E-Ticaret sitenizi dilediğiniz gibi tasarlayabilirsiniz, özel ve anlamlı günlere özel kişileştirebilirsiniz. e-ticaret sitenizi yazılım tasarım bilgisine ihtiyaç duymadan kolayca tasarlayabilirsiniz.

Blok yönetimi;

E-Ticaret sitenizin tema özelliğine göre sağ ve sol bloklarını dilediğiniz gibi yönetebilirsiniz.

E-Ticaret tema özellikleri;

Web standartları çevresinde, e-ticaret sitesi tüm tarayıcılara (Internet Explorer, Firefox, Safari, Opera, vb.) uyumlu olarak tasarlanmaktadır. CSS Tasarım dili kullanılarak tasarım uygulaması yapılmaktadır, görsellik ve kullanıcı dostu e-ticaret site tasarımı ön planda tutulmaktadır. Kurumun amacına yönelik, göze hoş gelen bir e-ticaret tasarımı ile kullanıcıların e-ticaret sitesini kolay kullanımlı ve anlaşılır görmelerini sağlamak amaçlanmaktadır.
Kullanıcıların web sitesine olan rağbeti ve arama motoru örümceklerinin siteye kontrol girişleri göz önüne alınarak ara yüz kodlaması son teknoloji olan V.2.0 ile kodlanmaktadır. Sıfır hata denetimi aracılığıyla CSS, HTML Kodlamalarında sıfır hata sunulmaktadır.

Özel tasarım esnekliği;

E-Ticaret sitelerinizi özel tasarımlarla görselleştirebilirsiniz, tasarım paketlerini kullanarak özel e-ticaret sitelerine sahip olabilirsiniz.

Yabancı dil eklentisi;

E-Ticaret sitenizde dilerseniz otomatik olarak dilekle programı kullanarak tüm ülke dillerinde %90 uyumluluk göstererek çeviri yapabilirsiniz.

SSL Güvenlik sertifikası;

Rapid SSL Sertifikası 256 Bit şifreleme sertifikanızla %100 Güvenli alışveriş ortamları sunabilirsiniz.

E-Ticaret barındırma hizmeti;

Türkiye’nin en büyük veri merkezi TURKCELL SUPERONLİNE altyapısını kullanarak e-ticaret siteniz sınırsızca güven altında yayınlayabilirsiniz.

E-Mail hesap yönetimi;

Kurumsal alan adınızın altında e-mail hesapları oluşturabilirsiniz, mail hesaplarınızı mail yonetimleriniz aracılığıyla kolayca yönetebilirsiniz.

Domain tescil işlemleri;

E-Ticaret sitenizin alan adını güvenli şekilde tescil ettirebilirsiniz, alan adı danışmanlarımızdan destek alarak sağlıklı bir alan adına sahip olabilirsiniz. Alan adınız e-ticaret sitenizin tapusudur.

Paket kurulumu;

E-Ticaret sitenizin kurulumu yapılarak satış yapmanız için hazırlanır ve ürünlerinizi ekleyerek sorunsuz satış yapabilirsiniz. Kurulumdan sonra sürekli sınırsız destek hizmetlerimizden, ücretsiz eğitim programlarımızdan faydalanabilirsiniz. Kurulum hizmetlerimizi yerinde hizmet imkanlarını da kullanarak ofisinizde, kendi işyerinizde yaptırabilirsiniz.

Kullanım eğitimi;

E-Ticaret sitenizi yönetebilmeniz için merkez adresimizden fiziksel eğitim alabilirsiniz, online eğitim ve yerinde destek eğitimlerinden ücretsiz faydalanabilirsiniz.

E-Ticaret uzmanlık eğitimi;

E-Ticaret müşterilerimize ücretsiz 12 saatlik e-ticaret uzmanlık eğitimi sağlanmaktadır. E-ticaret eğitimine katılarak e-ticaret sitenizi profesyoneller gibi yönetebilirsiniz ve başarılı olmasını sağlayabilirsiniz.

Kurulum sonrası teknik destek hizmeti;

Destek hizmetlerimizden ücretsizce yararlanabilirsiniz, e-ticaret sitelerinde destek hizmeti en önemli noktalardan biri olduğunu unutmamak lazım, destek hizmetlerimiz %100 Müşteri memnuniyeti amaçlanarak sağlanmaktadır.

Yerinde destek hizmeti;

Yerinde destek hizmeti e-ticaret siteniz için yardıma ihtiyaç duyduğunuz anlarda kullanabileceğiniz bir hizmettir. Yerinde destek hizmeti İstanbul bölgesinde verilmektedir.

İşinizi kolaylaştıracak birçok özellikle, dünya standartlarında bir e-ticaret sitesine sahip olmanız e-ticaret paketimizle çok kolay ve ekonomiktir.

Bu içerik 12.10.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER