E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri 2019

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

06 Mart 2019 12:23:12
0Yorum
511Okunma

E-Ticaret Paketleri 2019 da her sene olduğu gibi gelişmeler gösterdi. Özellikle e-ticaret paketleri 2019 itibari ile mikro ihracat kaynaklı e-ihracat gelişmeleri yaşanmakta.

C2c E-Ticaret Paketleri şu aşamada küçük ve orta ölçekli işletme sahipleri içerisinde perakende faaliyet gösteren yada girişimci iş insanlarının en çok rağbet ettiği e-ticaret paketleri 2019 da C2c ler yani Pazaryerleri. Bunun ana nedeni esnaf etkileşimi kaynaklı, bu o kadar başarılı bir etkileşim ki senede %35 lik bir büyüme gösteren bir sektör.

En İyi E-Ticaret Paketleri

En İyi E-Ticaret Paketleri aşağıdaki başlıklarda sıralanabilir. Bunun nedeni paketin kapsama alanını en iyi belirleyecek yol hangi iş kolu üzerine hareket edileceğinden yola çıkarak belirlenen paketler olmasıdır. Halen E-Ticaret Paketleri 2019 da bazı yazılım firmaları tarafından gold, diamond, premium ve ultra premium gibi komik hatta alay edercesine kafa karıştırıcı isimler ile süslenerek anlatıldığı için e-ticaret girişimcisi orta ve uzun vadede çok çeşitli mağdur olmakta. Örneğin kişinin işine özel istediği ufak bir özellik olsa dahi modüler olarak ayrı bir yazılım yada tasarım gerektiren bu özellik paketinde var mı bilmemekte ve talep oldukça fahiş fiyatlar üzerinden özellik sunmaya çalışmaktalar. Sadece başlangıçta doğru bir şekilde yazılımlar adlandırılsa beklide bu problem girişimciye yansımayacak.

  • B2C Business to Consumer – İşletmeciden Tüketiciye (Ürün Satışı)
  • C2C Consumer to Consumer – Tüketiciden Tüketiciye (Pazaryeri)
  • B2B Business to Business – İşletmeciden İşletmeciye (Bayi Yönetimi)
  • E-İhracat (Çoklu Dil ve Para Birimi İle Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası)

En Ucuz E-Ticaret Paketleri

En Ucuz E-Ticaret Paketleri haliyle hazır e-ticaret paketleridir. Size özel bir e-ticaret yazılımı hem çok maliyetli hem de çok zaman alan bir işlem sürecidir, bu nedenle hazır bir paket üzerinden hareket etmek maliyetinizi oldukça azaltır. Kapsam ve modüler yapısı açısından düşünülecek olur ise sıralamada en uygun fiyatlar B2C, C2C, E-İhracat ve B2B olarak artarak fiyatlandırılabilir.

E-Ticaret Demo

E-Ticaret Demo su kullanımı son dönemde ilgilenen tüketiciler tarafından dikkatle incelenmekte. Yönetim paneli kullanımını pekiştirmek adına oldukça faydalı olabilecek örnek paneller kurumsal yazılım firmalarının web sitelerinde mevcut. Bu çeşit bir inceleme yapmaksızın bir e-ticaret sitesi kurulumu ileride karşılaşabileceğiniz problemler yada eksiklikleri baştan kabullenmeniz anlamına gelebilir. Son dönem e-ticaret paketleri 2019 itibari ile en çok e-ihracat demosu incelemelerine tabi. Bunun asıl nedeni Mikro İhracat teşviki (7.500 Euro ve 150 Kg kadar kimi ihraç ürünlerinde %18 KDV nin alınmaması) ile girişimci talepleri bu yönde artış göstermiştir.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Kanımca E-Ticaret te başarı, yazılımlar yada teknolojiden daha çok sosyoloji, psikoloji ve algı yönetimi ile ilgili bir alan.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER