E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri Fiyatları

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

29 Kasım 2019 17:48:31
0Yorum
186Okunma

E-Ticaret Paketleri Fiyatları maalesef ülkemiz dünya genelinde yazılım sektörünün gri bir alan olarak kalmasından kaynaklı çok farklı şekilde karşınıza çıkabiliyor. E-Ticaret Paketleri Fiyatları ile değerlendirmekten çok işlevselliği ve sürdürülebilirliği ile değerlendirmekte fayda var.

E-Ticaret Paketleri Nedir sorusunun ana cevabı normalde paket yazılımlarda kaynak kodları paylaşılmadan bir lisans anahtarı ya da kullanıcı adı şifre üzerinden üst kullanım hakkı alırsınız. Bu kullanım hakkının fizikken müşterin eline bir şey geçmemesi kaynaklı kişi üzerinde ki ‘Para ödedim ama ben ne aldım ki?’ etkisini kırmak amaçlı Microsoft tarafından geliştirilen bir pazarlama stratejisidir ‘Paket Program’. Şu an birçok yazılım hazır paket program sektörün en büyük atalarından olan Windows altyapısı ile geliştirilmektedir.

En Az Masrafla E-Ticaret Sitesi Kurmak

En Az Masrafla E-Ticaret Sitesi Kurmak gayreti oldukça anlaşılabilir bir girişimci davranış örneğidir. Az maliyet çok fayda ilkesinden hareketle bu tip bir arayış çok normal ancak her zaman üzerinden durduğum gibi yazılım alanı bilinmezlikler içerisinde bir derya. Bu karmaşık alanda bir özel yazılım yaptırmak ve bunun sürdürülebilirliği adına yazılımcı istihdam etmek oldukça maliyetli ve riskli bir iştir. Bu açıdan bakıldığında E-Ticaret Paketleri Fiyatları görece oldukça makuldür.

Özel E-Ticaret Yazılımı

Özel E-Ticaret Yazılımı aslında doğru ellerden çıktığında ve finanse edilebildiğinde oldukça avantajlı bir özgürlükler alanınızdır. Ama kesinlikle gözden kaçırılmaması gereken açık kaynak yazılımlardan hazırlanmış bir merdiven altı e-ticaret sitesi özel yazılım değildir.

Hazır Paket E-Ticaret Yazılımı çoklu kullanım kaynaklı virüs ataklarına karşı bağışıklık sahibi ve oldukça işlevseldir. Ayrıca hazır E-Ticaret Paketleri Fiyatları başlangıçta birçok işletme adına daha makul olduğu için sıklıkla tercih edilir.

Neden Hazır Paket E-Ticaret Yazılımı

Neden Hazır Paket E-Ticaret Yazılımı sıklıkla tercih ediliyor derseniz aslında sektörde çok sayıda yaşanmış başarısız özel yazılım denemelerinden kaynaklanıyor şeklinde özetleyebiliriz.

Peki hazır paketlerin dezavantajları yok mu? derseniz, evet pek tabii ki var ve hatta kısıtlamaları kaynaklı oldukça bunaltıcı olabiliyor ama aklın yolu bir ve şu an en sağlıklı çözüm bu.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

PayPal, Tesla Motors ve SpaceX'in kurucusu mucit ve girişimci Elon Musk'ın güzel bir sözü, “Her zaman bir şeyleri nasıl daha iyi yapabileceğinizi düşününün ve kendinizi sorgulayın.”

E-Ticaret Paketleri Fiyatları reelde nedir diyor iseniz hazır paket yazılımların ortalama fiyatları aşağıda yer almaktadır.

  • B2C Business to Consumer – (İşletmeciden Tüketiciye) Ürün Satışı. B2C E-İhracat Çoklu Dil ve Para Birimi ile Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası. (1.000$-2.000$)
  • B2B Business to Business – (İşletmeciden İşletmeciye) Üyelik Oluşturma. Bayi ve Satış Ağı Yönetimi, Toplu Ürün Satışı. (2.000$-4.000$)
  • C2C Consumer to Consumer – (Tüketiciden Tüketiciye) Üyelerin Sayfa Oluşturması. İkinci El Ürün Satışı ve Pazaryeri Üzerinden Komisyon Geliri. (4.000$-10.000$)

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER