E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri Tavsiye

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

04 Mart 2019 13:09:08
0Yorum
640Okunma

E-Ticaret Paketleri Tavsiye edebilmek adına öncelik ile devam eden iş kolunuz veya girişimde bulunacağınız iş kolu üzerine bilgi sahibi olunmalı ve buna en uygun hazır e-ticaret paketi tercih edilmeli.

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma adına çalışma yapmak için sağlam inceleme yapmak gerekir yoksa e-ticaret paketleri tavsiye etmek herkes adına kolay olur. Girişimci iseniz önceliğiniz adım adım ilerlemek olsun.

  1. B2C Business to Consumer – (İşletmeciden Tüketiciye) Ürün Satışı adına pazarlama çalışmaları, ürünlerin tasarımları ve yönetim panelini iyice özümseyin. Bu süreçte dışarıya açılmayı da E-İhracat (Çoklu Dil ve Para Birimi İle Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası) üzerinden geliştirebilirsiniz. Sonrasında pazaryerlerinde mağaza açın e-ticaret sitenizdeki ürünleri toplu halde mağazalarda aktarın.
  2. C2C Consumer to Consumer – (Tüketiciden Tüketiciye) Yönetici panelleri üzerinden yaptığınız çalışmalar sonrası gerçekleşecek gelişmeler ışığında oluşan iletişim ağınız ile pazaryeri olarak hem ürünlerinizi satın hem de satış yapan mağazalardan komisyon alın.
  3. B2B Business to Business – (İşletmeciden İşletmeciye) Tüm süreçleri tecrübe ettikten sonra kendi satış bayi ağınızı kurun ve yönetin.

E-Ticaret Altyapısı

E-Ticaret Altyapısı genelde maliyetler ve görsellik algısı yüzünden üzerinde en az durulan konulardan biri olsa da önemi inanılmaz derecede yüksek. Çünkü tüketici için bilgi güvenliği ve e-ticaret sitenizin devamlılığı esas önem teşkil eden konu. Girişimciye altyapı adına teminat verebilmek için ise BTK veri saklama ve güvenlik sertifikaları olan e-ticaret paketleri tavsiye edilebilir.

E-Ticaret Çözümleri

E-ticaret Çözümleri üzerine kafa yoracaksanız şundan emin olun, yüksek maliyetli tamamen size özel bir e-ticaret yazılımına zaman ve para harcayamayacaksanız, düşündüğünüz ve istediğiniz e-ticaret çözümüne en yakın hazır e-ticaret yazılımını alın.

E-ticaret paketleri tavsiye eden birçok yazı okuyabilirsiniz aslında bu yazılar kasıtlı bir yönlendirme içermiyor ise yazılım paketleri içinden en uygunu, sizin ihtiyaçlarınıza en doğru, gerçekçi ve kurumsal karşılık verebilecek olan pakettir. E-ticaret paketleri tavsiye ederken paket derken aslında aldığınız ürün bir meta değil, hizmettir bunu unutmayın.

En İyi E-Ticaret Çözümü

En İyi E-Ticaret Çözümü için uzun araştırmalar yapmanız gerekiyor olsa da bazen yaşayabileceğiniz kötü tecrübeler sonrası kazandığınız deneyimi asla satın alamazsınız, bu sizi beklide e-ticaret te en iyiye ulaştıracak sürecin doğal yansımasıdır.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Siz karar vermeye çalışırken ve planlar yaparken geçen zamanda oluşan doğal gerçekliğe hayat denir ve hayat bütün bunlar için yaşadığınız pişmanlıklara vakit ayıramayacak kadar kısa.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER