E-Ticaret

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

23 Eylül 2019 12:58:20
0Yorum
226Okunma

E-Ticaret Sitesi Fiyatları göreceli olarak değişse de kurumsal firmalar tarafından profesyonel şekilde ortaya konan hazır paket fiyatları belirli standartlarda ilerlemektedir. Günümüz şartlarında iyi e-ticaret sitesi fiyatları için en az 1.000 Dolar vereceğinize emin olabilirsiniz.

En İyi E-Ticaret Paketleri aşağıda temel yazılımsal farkları ve ortalama fiyatları ile yer almaktadır. Bunların dışında iki seçenek vardır. Birincisi, ücretsiz açık kaynak yazılımdan kendinizin geliştireceği oldukça zor bir çalışma ki muhtemelen Seo uygunluğu sağlayamayacak. İkincisi, özel yazılım ki bu konuda çok güvenilir bir yerden hizmet almanız lazım ki paranız çöpe gitmesin bu da en az 10.000 Dolardan başlar.

  • B2C Business to Consumer – (İşletmeciden Tüketiciye) Ürün Satışı. B2C E-İhracat Çoklu Dil ve Para Birimi ile Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası. (1.000$-2.000$)
  • B2B Business to Business – (İşletmeciden İşletmeciye) Üyelik Oluşturma. Bayi ve Satış Ağı Yönetimi, Toplu Ürün Satışı. (2.000$-4.000$)
  • C2C Consumer to Consumer – (Tüketiciden Tüketiciye) Üyelerin Sayfa Oluşturması. İkinci El Ürün Satışı ve Pazaryeri Üzerinden Komisyon Geliri. (4.000$-10.000$)

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma konusunda en önemli konu şu yapacağınız işin kapsamına göre aynı yazılım altyapısını kullanan paketler ancak birbirleri ile karşılaştırılabilir. Onun dışında bir C2C yazılım ile B2C yazılımı kıyaslamak mantıken doğru olmaz.

E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-Ticaret Sitesi Kurmak için şahsen eğer ciddi bir yazılım bilginiz ve deneyiminiz yoksa başlangıçta maliyetleri düşürmek adına hazır paket kullanmak e-ticaret sitesi fiyatları üzerinden yaklaşırsanız en mantıklı seçenektir. Gerçek şu ki Seo uygunluğunda bir site hazırlamak ve bunu sürdürülebilir kılmak kolay değil. Bu yüzden e-ticaret sitesi fiyatları üzerine düşünürken faydaları da göz önünde bulundurulmalı.

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar arasında bir seçim yapmanız gerekir ise şunun bilincinde olunması lazım, bu alacağınız fiziki bir ürün değil, hizmet. Bu sebep ile ilerleyen zaman zarfında size en sağlıklı kurumsal hizmeti verecek firma ile çalışmanızda fayda var. Özellikle teknik destek anlamında karşılık alamayacağınız ya da en ufak talebinizde dahi size maliyet çıkartabilecek yazılım firmalarından uzak durun. Bunun en kolay anlaşılabileceği nokta firmanın sizin ile yaptığı antlaşmada verdiği taahhütler olacaktır. Eğer bir firma teknik destek konusunda size güven vermiyorsa çalışmayınız.

E-Ticaret Demo

E-Ticaret Demo aslında yazılım firmalarının hazır paketlerinin kısıtlı örnek kullanımıdır. Bu çeşit demo incelemeleri ile ilerleyen süreçte kullanacağınız e-ticaret sitesi fiyatları üzerinden ne kapsamda olacağını öngörmeniz mümkün. Unutmayalım hazır paket taleplerinizin tamamını karşılayamaz. Bu nedenledir ki başlangıçta yüksek maliyetli ve zaman kaybettiren özel bir yazılım yaptırmaktansa ihtiyaçlarınızın %80’ni karşılayabileceğinizi öngördüğünüz demoya sahip firma ile hazır paket yazılım antlaşması yapmak oldukça mantıklıdır.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Benjamin Franklin, 17 çocuklu bir sabun ve mum imalatçısının 10. oğlu olarak dünyaya geldi. On yaşında okulu bıraktı. 12 yaşındayken basımevi yöneten ve liberal bir gazete yayınlayan ağabeyi James'in yanına çırak olarak girdi. Basımcılık mesleğini öğrendi ve edebiyat çalışmalarına başladı. 1730'da Philadelphia'da bir basımevi ve gazete kurdu. Siyaset, felsefe, bilim, iş ilişkileri gibi konuların tartışıldığı yazılar yazdı. Paratoneri icat eden kişi oldu.

Onun renkli yaşamı, bilimsel ve politik başarıları Amerika'nın devlet olmasında en etkili kurucu babalardan olması yanında Franklin oldukça fazla para ve onur gördü. Ölümünden sonra en fazla iki yüzyıl, sayısız kültürel referanslara onun adı verildi.

Benjamin Franklin uzun zaman boyunca halk tarafından bilinen en yüksek banknot olan yüz doların üzerindeki adam olarak ironik bir şekilde şunu söylemiştir, “Para hiçbir zaman insanı mutlu etmemiştir ve etmeyecektir, doğasında mutluluk yaratan hiçbir şey yoktur. Bir insan ne kadar çok para kazanırsa, o kadar fazlasını isteyecektir.”

E-Ticaret sitesi fiyatları üzerine değerlendirme yaparken unutmayın sağlayacağınız faydaya karşılık gelebilecek fiyat uygundur.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER