E-Ticaret

E-Ticaret Yazılım Fiyatları

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

06 Şubat 2019 18:16:03
0Yorum
471Okunma

E-Ticaret Yazılım Fiyatları nedense kıyaslanmadan yüksek görülmekte ve büyük bir hata yapılmakta. Bir yazılımın kusursuzlaşma sürecinde ki zaman, iş gücü ve maddi kayıplar göz önünde bulundurulduğunda beklide talep edilen miktarlar verilen hizmetin oldukça altında kalmaktadır.

Ücretsiz E-Ticaret her zaman için bir seçenek olacak ama önceliği tartışmalı. Çünkü konu uzmanı gözüken webmaster arkadaşlar bile sağlam bir altyapı tarafından e-ticaret sayfasının hazırlanması gerekliliğini bilir. Tasarım anlamında kesinlikle bir webmaster desteği alınabilir ama yazılımsal anlamda hazır bir yazılım üzerine modüler oynamalar yapmak tamamen farklı bir konudur.

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar Türkiye de sınırlı ve şeçme şansı konuyu tanımayanlar için maddi açıdan oldukça yorucu süreçler. Örneğin çok önde gelen e-ticaret firmalar da belki çalışanlar kaynaklı beklide oturmamış sistemlerden dolayı maalesef rutin bir şekilde ürün hizmet takibini ya yapmıyor yada fahiş ücretler üzerinden yapıyor. Düzenli gelir sağladıkları kurumsal büyük ölçekli müşterilerine vakit harcamak tan orta ve küçük ölçekli olarak gördüğü kobileri umursamıyor ve hizmet devamlılığı sunmuyor. Bu neden ile son dönemde butik ama güvenilir hizmet veren ve e-ticaret yazılım fiyatları nispeten daha uygun firmalar daha fazla rağbet görüyor.

E-Ticaret Siteleri

E-Ticaret siteleri içerisinde istatistikler üzerinden hareket edildiğinde çok ciddi bir devamlılık problemi yaşandığı görülmekte. Toplamda Türkiye de 25.000 faal e-ticaret sitemiz var, pazarın %90 ı 799 e-ticaret sitesinde, bu pazarın %10 u sadece 6 adet e-ticaret sitesinin elinde ve buradan çıkan tek sonuç devamlılığın sağlanamayışı. Bunun çok çeşitli nedenleri olabilir ama başta gözüken nedenler hızlı sonuç isteme hatası, uzun vadeli maddi güç noksanlığı ve süreçlerin iyi yönetil ilememesi kaynaklı sorunlar sebebi ile istatistiğine bile ulaşamadığımız bekli on binlerce beklide yüz binlerce başarısız e-ticaret girişimi.

E-Ticaret yazılım fiyatları nın özellikle yurtdışı ile kıyaslandığında, alınan profesyonel hizmete kıyasla oldukça düşük olduğu söylenebilir. E-Ticaret in bir, Avm, Bağdat Caddesi yada Nişantaşı nda mağza açmak olduğunu düşünelim. Mağzanın dekorasyonunu maliyetten kısmak için kendiniz yaparsanız ne olur ise e-ticaret yazılımınızı da kendiniz yaparsanız o sonuç olur. Bu yüzden ki e-ticaret yazılım fiyatları inanın çok yüksek değil, tabi sürekli sizden en ufak bir güncelleme için bile fahiş senelik ücretler talep edilmediği sürece.

En İyi E-Ticaret Paketleri

En İyi E-Ticaret Paketleri İçerisinden seçim yaparken hiçbir deneyiminiz yok ise kusursuzluk düşüncesi ile yanlış adım atıp en yüksek fiyatlı paketleri tercih etmeyin. Paketlerin başlangıçta sizin taleplerinizi karşılaması ve yukarı yönlü ve talepleriniz doğrultusunda geliştirilebilmesi en önemli unsurdur. Siz kullanımlarınız ile deneyim sağlayıp geribildirimlerinizde destek alabiliyor iseniz o zaman aldığınız paketlerdeki e-ticaret yazılım fiyatları size uygun olur.

E-Ticaretin Geleceği Üzerine

E-Ticaretin Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Amazon.com Kurucusu Jeff Bezos un dediği gibi ‘’İnsanların yaptığı en büyük hatalardan biri, kendilerini bir ilgi alanına zorlamalarıdır. Tutkularınızı seçmezsiniz, onlar sizi seçer.’’

Anonim, ‘’Ucuz bir şey alacak kadar zengin değilim.’’

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER