E-Ticaret

E-Ticaret Yazılımı Tavsiye

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

04 Şubat 2019 14:57:42
0Yorum
640Okunma

E-Ticaret Yazılımı Tavsiye edebilmek için öncelikle bu çeşit site yönetimlerini daha önce de kullanmış yada aşina olmak lazım. Her yazılımın göreceli olarak kullanım kolaylıkları ve zorlukları bulunuyor.

E-Ticaret Paketleri Karşılaştırma denildiğinde birkaç örnek sayılabilmesine karşın müşteri gözü ile bakıldığın da internette oldukça kafa karıştırıcı fazlalıkta bilgi ve seçenek var. Geçmiş deneyimlerimden iyi bildiğim kadarı ile pazarlama bölümlerinin hazırladığı 100 adet ürün seçeneği olsun, satışçılar en kolay anlatabildiklerini satarlar. Bu nedenle başlangıçta e-ticaret yazılımı tavsiye edebilmek adına size sözüm, sadelik üzerinden hareket edin. Satın alırken kafanızı karıştıran ürün, kullanırken kafanızı daha çok karıştırır.

En İyi E-Ticaret Platformu

En İyi E-Ticaret Platformu nedir açıkça söyleyebilecek kişi çok zor. O kadar hızlı gelişmeler oluyor ki sosyal medya bile artık bir pazaryeri. 2018 yarıyılda vizyona giren, Youtuber olunduğu beklide geniş kitleler tarafından o gün öğrenilen Enes Batur un ‘’Hayal mi Gerçek mi?’’ isimli filmi sadece 12 Haftada 1.483.848 seyirci ve 17.463.423,15 TL hasılat elde etti. Buradaki ticari potansiyel inanılmaz. E-Ticaret de satış anlamında hitap ettiğiniz kitle örnekteki kişinin potansiyel kitlesi ile benzerlik gösteriyorsa, iletişime geçip reklam anlaşması yapmak beklide sizi bir haftada markalaştırabilir. Her platform e-ticaret için müsait olsa da, tüketici kredi kartı numarasını ve güvenlik bilgilerini paylaşacaksa o e-ticaret sitesinde gerçek bir ciddiyet arar.

En İyi E-Ticaret Yazılım Firmaları

Tamamen göreceli bir kavram ama Seo analizlerine güvenilecek olur ise karşınıza çıkan firmaların büyük bölümü yüksek fiyatlı kiralık lisans ve yazılım işlemi yapan firmalar. Bu firmalar arasında bir seçim yapmak gerek denecek olur ise aslından destek ve eğitim hizmetlerinin sürekliliği olan firmalar tercih edilmelidir. Bakın yazılım kullanırken illa problemler yaşayabileceğiniz bir sistem, burada bir e-ticaret yazılımı tavsiye etmem illa gerekiyorsa, problem yaşadığınızda en fazla arkanızda duracak güveni size veren firmayı tercih edin.

E-Ticaret Yazılım Firmaları

E-Ticaret Yazılım Firmaları geçmişten günümüze çok yol kat etmiş olmasına rağmen halen uluslar arası anlamda önde gelen bir firmamız yok. Yapay zeka üzerine çalışan firmalarda olmasına rağmen, ürün desteğinde ve yetersiz eğitim den kaynaklı yaşanan sıkıntılar sebebi ile ön plana çıkamıyoruz. En büyük yanılgılardan biride ben e-ticaret sitesi kiraladım yada aldım her şey onlarda. Açılmış ve kullanılmaz durumda olan çokça e-ticaret sitesi mevcut, bu konularda ise destek veren firma sayısı oldukça az. Örneğin, fiziken belki her firmaya bir çalışan atanamaz ama kemik altyapısı kuvvetli ve geliştirilebilir bir yazılımı size sağlayıp, firma tarafından site yönetimi yapsın diye dışarıdan size dizayn, danışmanlık ve tasarım tarafında yardımcı olacak bir uzman ile başlamak sizin adınıza oldukça yararlı olur.

E-Ticaretin Geleceği Üzerine

E-Ticaretin Geleceği Üzerine düşünen herkes heyecanlanır. Bu konu birçok kişinin servet kazanmasına sebep olması mı diyelim yoksa trend olan ve en hızlı gelişen sektör mü diyelim bilmiyorum ama inanılmaz bir büyüme var.   Belki de bu denemesi en az riskli ticari faaliyet olduğu için inanılmaz bir ilgi görüyor. E-Ticaret yazılımı tavsiye lerini dinleyin ama siz karar verin, bana gerekli olan ve benim kapasiteme uygun olan nedir? Sonrası hareket.

Amazon.com ilklerden ve dünyanın en büyük e-ticaret sitesi, kurucusu dünyanın en zengin insanlarından Jeff Bezos un dediği gibi ‘’Keşfedecek daha çok şey var. İnternetin halen ilk gününü yaşıyoruz’’.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER