Kategoriler

Emlak İlan Sitesi

02 Ağustos 2016 10:28:25
0Yorum
4997Okunma

Günümüzde internet ortamı çok büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar alışverişlerini, banka işlemlerini, iletişimlerini vb. işlemleri internet üzerinden halletmektedir.

Günümüzde çok önemli bir yere sahip olan emlakçilik, ayrı bir özen gerektirir. Geçmişte olduğu gibi sadece bir masa ve telefon aracılığıyla emlakçilik işlemleri gerçekleştirilmiyor. Emlak ararken de artık bu durum geçerlidir.

Emlak ilan siteleri günümüzde çok fazla bulunmuyor. Buda geniş bir pazaryeri anlamına geliyor. Bu alanda büyük açıklar bulunduğu için büyümek daha kolaydır. Yeterli reklam ve tanıtım ile güzel işler başarabilirsiniz.
 

Emlak İlan Sitesi Kurmak

Bir emlak ilan sitesi sahibi olarak daha geniş kitlelere ulaşabilirsiniz. Sitenize bütün Emlaklarınızı girerek ihtiyaçları farklı alanlarda olan müşterilere ulaştırabilirsiniz. Müşterilerle iletişiminiz daha kolay olur. Ayrıca müşteriler ilanlarda resimleri gördükleri için istedikleri özellikler süzgeçten geçmiş olur ve size zaman kaybettirmez.

Emlak ilan siteniz responsive yani mobil cihazlarla uyumlu olmalıdır. Böylece insanlar sadece bilgisayarda değil akıllı cep telefonlarından da sitenizi rahatça kullanabilirler. Bu şekilde müşterilerinize daha çok hitap etmiş olacaksınız.

Görüntü bakımından göze hoş gelmelidir. İnsanları çekici bir tasarımı olmalıdır. Aynı zamanda Emlak ilan siteniz kullanışlı olmalıdır. Müşteriler aradıklarını kolayca bulmalıdırlar. İl, ilçe, kat, oda sayısı vb. özellikleri kendileri girip istediklerini karşısında görebilirler.

Konutunu satmak ya da kiralamak isteyen kişilerde hem sitenizde yayınlanacağı için hem de sizinle daha rahat iletişim kurabilecekleri için sizi tercih edeceklerdir.

Sadece bulunduğunuz yerde değil her yerdeki Emlakları alıp satabilirsiniz. Size uzak olan kişiler sizi bulup konut ve gayrimenkullerini verebilirler. Böylece Pazar alanınız genişlemiş olur.

Sınırsız olarak il, ilçe, semt, konut, gayrimenkul ekleyebilirsiniz. Müşterilerinizi daha iyi kontrol etmiş olacaksınız. Yayınladığınız emlak ilanları için Google map haritası, video, fotoğraf ekleyebilirsiniz. Öncelikli ve acil olan ilanlar için öne çıkarma seçeneğiyle emlak ilan sitenizde en görünen yere ekleyebilirsiniz. Eğer dilerseniz sitenize uğrayan kişilerde kendi ilanlarını ekleyebilir.

Müşterilerinizi takip, ilanlarınızı takip konusunda çalışmalarınız çok daha kolaylaşır. Dilediğiniz çeşitlilikte kategori oluşturabilirsiniz. Normal yolla gelen müşterilerinizi web sitenize yönlendirerek oradan seçim yapmalarını sağlayıp zamandan tasarruf edebilirsiniz. 

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER