İş Yazılımları

En iyi cep telefonu teknik servis programı

18 Ocak 2016 15:58:01
3Yorum
8415Okunma

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi tarafından geliştirilen KMK Cep Telefonu Teknik Servis Programı, Cep telefonu teknik servisleri için hazırlanmış kullanıcı dostu, kolay, web tabanlı bir programdır.

Cep telefonu teknik servis hizmeti veren firmalar için hazırlanan cep telefonu teknik servis program aracılığı ile servise gelen telefonları kolayca takip edebiliyorsunuz. Birçok özelliği ile kolay kullanım sayesinde basit bir şekilde tüm müşterilerinize ait cihaz bilgilerine kolayca ulaşabiliyorsunuz.

Aynı zamanda müşterilerde cep telefonlarını internet ortamında sorgulayabiliyor ve ne durumda olduğunu kolayca öğrenebiliyorlar.

Kullanıcı dostu kolay ara yüzü ile kolayca kullanılabilen, cep telefonu teknik servis programı sınırsız kullanıcı ile kullanılabiliyor. Ayrıca cihaz kısıtlaması olmadan internet bağlantısı olan tüm cihazlardan ve dilediğiniz yerden kullanabilirsiniz. Teknik servislerinizdeki bütün süreçleri kolay, hızlı ve güvenli bir şekilde dilediğiniz yerden takip edebilirsiniz.

Program hakkında daha fazla bilgiye ürün detay sayfasından ulaşabilir ve online satın alabilirsiniz. Satın alma işleminden 1 kaç saat sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. 

KMK Cep telefonu teknik servis programı ile ilgili detaya buradan erişebilirsiniz.

Ücretsiz demo kullan

Yorumlar (0)

Ahmet, 06 2 2017 22:02:54
Cep telefonu teknik servis hizmeti veren firmalar için çok faydalı bir yazılım.
Ahmet, 06 2 2017 22:02:50
Cep telefonu teknik servis hizmeti veren firmalar için çok faydalı bir yazılım.
Pendik İletişim, 08 2 2016 18:27:34
Pendik iletişim olarak programı aldık oldukça güzel ve kullanımı çok kolay webtabanlı olmasıda ayrı bir güzellik istediğimiz yerden servisteki cep telefonlarını takip edebiliyoruz. Tüm cep telefonu servislerine tavsiye ediyoruz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER