E-Ticaret

En Kârlı E-Ticaret Ürünleri

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

11 Ekim 2019 12:36:46
0Yorum
898Okunma

En Kârlı E-Ticaret Ürünleri bebek ürünleri, teknoloji ürünleri ve bilişim ürünleridir. Eğer e-ticaret konusunda ciddi iseniz ticaretin birinci kuralı olan alırken kazanmayı unutmayın çünkü en kârlı e-ticaret ürünleri, en ucuza temin ettiğiniz ürünlerdir.

En Kârlı Ticaret Hangisidir konusunda bir çalışma içerisindeyseniz şundan emin olabilirsiniz, en kârlı ticaret bildiğiniz ticarettir. Ancak şu da unutulmamalı her iş içerisine girildiğinde öğrenilir. E-Ticaret nedense dışarıdan yapılması oldukça zor olarak görülen bir konu olsa da inanın işin içerisinde çok kısa zamanda konuya hâkim olabilirsiniz. En kârlı e-ticaret ürünleri araştırması yapılmasının ana nedeni de son dönemin en kârlı işlerinden birinin e-ticaret olması kaynaklıdır. Başlangıçta perakende bir ticarete oran ile oldukça düşük maliyetlerle yapılabildiği ve sınırlı bir müşteri kitlesi ile değil sınırsız müşteri erişimi ile dünyaya açılan ticari pencereniz olabileceği için öncelikli tercih sebebidir.

E-Ticaret Ürün Bulma

E-Ticaret Ürün Bulma aslında hiç güç değil ve inanır mısınız çok enteresan durumlar ile karşılaşıyorum. Normalde çapraz satışın belirli ürünler üzerinden yapılabileceğini savunan bir kişi olarak hiç alakası olmayan ürünlerin birlikte satılabildiği konusunda profesyonel e-ticaret işletmecileri bilgi vermekte. Bu nedenle diyorum ki ucuza temin edebildiğiniz her ürün en kârlı e-ticaret ürünleri olabilir.

E-Ticarette En Çok Kazandıran Ürünler

E-Ticarette En Çok Kazandıran Ürünler aslında yazılımlar denebilir çünkü yapım aşamasında ve tamamlandıktan sonra herhangi bir maliyeti yoktur. Sadece güncellemeler ve virüs ataklarına karşı savunma amaçlı maliyetler ya da network maliyetleri olacağı için satılan her ürün kârdır ki aynı zamanda senelik düzenli getiride sağlar. Bu neden le en kârlı e-ticaret ürünleri benim bakış açıma göre yazılımlardır.

İnternetten Ne Satabilirim konusunda inceleme yapıyor iseniz en çok satılanları oranları ile görmeniz size iyi bir fikir verecektir. Aşağıdaki ürünlerin en çok dikkat çeken iki noktası mevcuttur bunlardan biri kargoya uygunluk diğeri pahalı ancak hafif ve görsel açıdan cezbedici ürünler olmasıdır. Dünya genelinde e-ticaret de ürün bazında yüzdelik dağılım aşağıdaki şekilde sıralanmaktadır.

  • %26 Yazılım, Kitap, Müzik, Çiçek
  • %16 Bilgisayar Donanım, Tüketici Elektroniği, Ofis Malzemeleri
  • %13 Giyim, Ayakkabı, Takı, Linens / Ev Dekorasyonu
  • %8 Sağlık, Güzellik, Gıda ve İçecek
  • %7 Oyuncaklar, Video Oyunları, Spor Malzemeleri
  • %3 Küçük Ev Aletleri, Mobilya, El Aletleri, Bahçe Ekipmanları

E-Ticaret Fikirleri

E-Ticaret Fikirleri içerisinde size de ilham vereceğini düşündüğüm bir fikir var ki oldukça dikkat çekici. Genç girişimci olan bir müşterimiz öğrencilerin ev arkadaşı bulma ve ev bulma problemlerine çözüm üretmek adına Kiramaortakol.com isminde bir C2C E-Ticaret platformu projesini bizim profesyonel desteğimiz ile aldı. Bu noktada platformdan sağlayacağı komisyon geliri ve reklam gelirleri ile büyümeyi planlamakta ki fikir baştan sona kendisi bir yatırım. Bu ve benzeri örneklere yazılımsal anlamda profesyonel desteğimizi oldukça uygun fiyatlarla KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. olarak sağlamaktayız.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Peyami Safa, Türk yazar ve gazeteci. Genelde psikolojik ve otobiyografik türdeki eserleriyle Cumhuriyet dönemi Türk edebiyatında oldukça ön plana çıktı. Yaşamı ve fikrî hayatındaki değişimlerini eserlerine de yansıttı. Ağırlıklı olarak milliyetçi muhafazakâr bir tutum içerisinde bulundu.

Peyami Safa’nın güzel bir sözü, “Sevgi ile nefret arasında çok ince bir çizgi vardır. Birisinden nefret ediyorsanız ve bir gün onu yenemeyeceğinizi anladığınız zaman onu sevmeye başlarsınız.”

Sevmediğiniz hiçbir materyali satamazsınız ya da satmamalısınız. Önce siz inanacaksınız ki başkalarını inandırabilin. En kârlı e-ticaret ürünleri, en ucuza temin ettiğiniz ve en sevdiğiniz ürünlerdir.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER