Bilişim Teknolojileri

Enflasyonla Topyekun Mücadele Programını Destekliyoruz

10 Ekim 2018 12:45:47
0Yorum
1736Okunma

Hazine ve Maliye Bakanımız Sayın Berat Albayrak, tarafından açıklanan “Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı” kapsamında kurumumuz program süresi boyunca üretmiş olduğu milli iş yazılımlarında %30 indirim uygulayacaktır.

Hazine ve Maliye Bakanı Albayrak, enflasyonla mücadele kapsamında yüzde 10 indirim kampanyası başlattıklarını açıkladı. "Küresel olarak çok büyük bir değişim süreci olmadığı sürece elektrik ve doğalgaza yılsonuna kadar zam yapmayacağız" diyen Albayrak, "Vatandaşlarımızdan bu mücadeleye sahip çıkmalarını istiyoruz" ifadesini kullandı.

Bu açıklamanın ardından KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi’ de program kapsamında tüm üretmiş olduğu milli iş yazılımlarında ve e-ticaret yazılımlarında yılsonuna kadar %30 indirim uyguladığını açıkladı.

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tarafından açıklanan Enflasyonla Topyekun Mücadele Programı tanıtım toplantısı, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Tarım ve Orman Bakanı Bekir Pakdemirli'nin yanı sıra iş dünyası temsilcilerinin katılımıyla İstanbul Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

 

İş Yazılımlarında %30 İndirim Kampanyası

Tüm firmalara konu ile ilgili çağrı yapan Albayrak, indirim kararlarının firmaların inisiyatifinde olacağını ve "hali hazırdaki indirim kampanyalarına ek olarak yapılacağını" belirtti. Bu çağrının ardından KMK Bilgi Teknolojileri Anonim şirketi’ de çağrıya sessiz kalmadı ve tüm üretmiş olduğu milli iş yazılımlarında ve e-ticaret yazılımlarında %30 indirim uyguladı bu indirimlerden 10.10.2018 tarihinden itibaren yararlanabilirsiniz.

KMK Yetkilileri, Milli iş yazılımları Türkiye’de hizmet veren Esnaf ve KOBİ’lerin işlerine güç katan iş yazılımlarıdır. Esnaf ve Kobilerimiz bu yazılımlarla Topyekun Mücadele Programına katkıda bulunabileceklerine inanmaktayız dedi.

İş yazılımlarımızı Esnaf ve KOBİ’lerimiz kmk.net.tr internet sitemizden vade farkı ödemeden taksit seçenekleri ile kolayca %30 indirimli satın alabilirler.

%30 İndirimli Ürünleri İncele

KMK Basın Bülteni

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER