Kategoriler

Eticaret Bayiliği

10 Mayıs 2016 17:00:19
0Yorum
4814Okunma

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi Geliştirmiş olduğu yeni nesil eticaret yazılımlarını bayilik vererek eticaret girişimcilerinin kullanmasını sağlıyor.

E-Ticaret Bayiliği alarak müşteri portföyünüze yeni nesil eticaret yazılımı sunabilirsiniz. Kolay kullanımı ve sorunsuz altyapısı ile müşterilerinize eticaret çözümleri sunabilirsiniz. Anahtar teslim eticaret yazılımları ile müşterileriniz ürünlerini internetten satabilirler. Eticaret bayilik başvurusu yaparak hemen eticaret satmaya başlayabilir yüksek kazançlar elde edebilirsiniz.

Eticaret bayiliği var olan müşterilerinize yeni çözümler sunmanın yanında yeni müşteriler oluşturmanıza da imkan sağlar. KMK, bölge sınırlaması koymadan eticaret bayiliği veriyor ve aynı şekilde tüm eticaret bayilerine ücretsiz eticaret uzmanlık eğitimi sağlamaktadır. E-Ticaret uzmanlık eğitimi ile profesyonel bir eticaret uzmanı olabiliyor, en iyi eticaret sitelerini oluşturup yönetme olanakları bulabiliyorsunuz.

Eticaret bayiliği ile eticaret yazılımlarını bayi fiyatından alıp dilediğiniz fiyattan satabiliyorsunuz. Eticaret bayisi olan KMK bayileri aynı zamanda diğer ürünlerin satışlarını yapabiliyor ve müşterilerine teknolojik ürünler sunarak gelirlerini artırabiliyorlar.

İster bir firmanız olsun, ister bir yerde çalışan olun veya yeni bir işe ihtiyacınız olsun eticaret bayiliği tam size göre bir iş denilebilecek kadar kolay ve getirisi yüksek bir iş imkânıdır.

Herkesin kolayca yapabileceği bu iş imkanını kaçırmadan hemen bayi başvurusu yapabilir sizde eticaret satabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER