E-Ticaret

E-Ticaret Danışmanlık

22 Nisan 2015 17:35:37
0Yorum
3055Okunma

E-ticaret danışmanlığı ülkemizde ne yazık ki çoğunluk olarak e ticaret yazılımı satan firmaların

E-ticaret danışmanlığı ülkemizde ne yazık ki çoğunluk olarak e ticaret yazılımı satan firmaların satış müdürleri ya da personelleri tarafından, müşterileri çekmek amacıyla kullanılmaktadır. Çoğunlukla sadece e-ticaret paketi satan bu firmaların e-ticaret paketi satmayı hedefleyen bu davranışları, pek çok e-ticaret site sahibi ve yöneticisi tarafından hoş karşılanmamakta, bir tuzak gibi görülmektedir.

Bir e-ticaret danışmanı tam olarak, e-ticaret girişimcilerinin her adımında yanında olmalı, hem bir yardımcı, hem bir lider, hem de bir eğitmen gibi yaptıklarını anlatarak müşterilerini bilgilendirmelidir. İşte tam bu konuda devreye biz giriyor siz değerli müşterilerimize her zaman istenilen boyutta destek hizmetini sunuyoruz.

Değişen ticaret ile internet üzerinden mağaza açma fikri birçok girişimci ve işletmecinin gündeminde yer almaktadır. Çünkü sanal gündemde yer alabilmek tıpkı gerçek dünyada ki ticaret kuralları gibi karmaşık, teknik bilgi ile hızlı ve seri olmayı gerektiren, yenilikçi ve fark yaratmayı başarmakla oluşabilecek, birçok değişkenin takip edilmesi gereken bir durumdur. E-ticaret, sadece kısa süre de bir site oluşturup binlerce ürünü siteye ekleyip, satış olmasını beklemek değildir sabır ve özen gerektirir. E-ticaret uygulamalarında gerçek bir başarı için fark yaratmalı, girişimcileri ve yaratıcı uygulamaları devreye almak gerekir. Yeni kurulacak e-ticaret tabanlı firmanızı ya da sanal işinizi geliştirmede her türlü proje liderliğinizi ve yönlendirme çalışmalarınızı gerçekleştiriyoruz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER