E-Ticaret

E-Ticaret Paketleri

23 Nisan 2015 09:31:34
0Yorum
2595Okunma

E ticaret paketleri Türkiye de ve Dünyada genel olarak kullanılan bir sistemdir. Bir e-ticaret sitesi için her türlü özelliği ve altyapıyı içerisinde bulunduran e-ticaret paketleri kolayca oluşturulmaktadır.

E-ticaret paketleri Türkiye’ de ve Dünyada genel olarak kullanılan bir sistemdir. Bir eticaret sitesi için her türlü özelliği ve altyapıyı içerisinde bulunduran eticaret paketleri kolayca oluşturulmaktadır. Türkiye’ de e-ticaret paketi sağlayan şirketler bulunmaktadır, bu şirketlerden bir kaçı profesyonel hizmet sağlarken diğerleri ise pekte profesyonel bir hizmet sağlamamaktadır.

E-ticaret kavramının yeni yaygınlaşmasıyla açık bir Pazar olan e-ticaret kendi altyapılarını dahi oluşturmadan pazardan pay almak için piyasada olan bir sürü şirket bile olmayan e-ticaret paketi satanlar bulunmaktadır.

E-ticaret paketi satın alırken mutlaka bunlara dikkat ediniz!

1.Satın alacağınız e-ticaret paketinin demosunu kullanınız. Demosu olmayan bir eticaret paketi kesinlikle almayanız.

2.eticaret paketiyle yapılmış örnek eticaret sitelerini inceleyiniz. Hatta telefon açıp görüşünüz yaptırırken ne gibi zorluklarla karşılaşmışlar.

3.eticaret paketi satın alacağınız yerin şirket olup olmadığını inceleyiniz mutlaka fatura karşılığında ve sözleşme karşılığında satın alınız.

4.eticaret paketinizin özelliklerini iyice inceleyiniz ne satın aldığınızı biliniz kelime oyunlarına gelmeyiniz.

5.size ne gerekliyse onu satın alınız boş boşuna hiç kullanmayacağınız özelliklere ve altyapıya ücret ödemeyiniz.

6.eticaret paketleri lisanslı şeklinde satılmaktadır. E-ticaret sitenizi oluştururken aldığınız e-ticaret paketini satın mı alıyorsunuz yoksa kiralıyor musunuz buna dikkat ediniz. Türkiye bu hizmeti sağlayan şirketlerden birçoğu lisans ücretini yıllık tekrar almaktadır.

7.eticaret paketiniz nerde barınıyor en önemli olanlardan biride bu hosting hizmeti profesyonel sağlanıyor mu sağlanmıyor mu nasıl anlarım derseniz sunucu altyapısını inceleyiniz Türkiye’de marka olmuş çok hazla data Center bulunmamaktadır.

8. ve en sonu eticaret paketini satın aldınız satın aldıktan sonra size destek verilecek mi yoksa tek başınıza mı kalacaksınız. Kesinlikle profesyonel destek almak zorundasınız destek almadan başarılı bir eticaret sitesi oluşturmanız imkânsızdır.

Bu özelliklere sahip tamamen Türk Yazılım Mühendisleri tarafından geliştirilmiş ve Dünya standartlarında olan bir eticaret paketine www.eticarethazirla.com’ dan sahip olabilirsiniz.

Bu içerik 13.10.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER