E-Ticaret

E-Ticaret Yapmanın Avantajları Nelerdir?

06 Kasım 2015 09:24:50
0Yorum
4795Okunma

Günümüz teknolojileri ile mağazada müşteri beklemeye son, internette ürünlerinize ihtiyacı olan milyonlarca hazır müşteri var, veresiye yok, beklemek yok!

e-ticaret ile hemen satış yapmaya başlayabilir, eticaret ile satışlarınızı %100 artırabilir ve yeni müşteriler edinebilirsiniz. Hızlı ve güvenli e ticaret yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz!

Düşük sermayelere, büyük ticaret!

Yüksek sermayeler olmadan, risk almadan, yenidünyanın düzenine uygun ticaret yapın. Sizde milyonerlerin içerisine girin! Günümüzde dünya üzerinde en hızlı büyüyen şirketlerin ortak özellikleri bilişim teknolojilerine öncelik vermeleridir.

Stok yapmadan, ürün satışı!

Stok maliyetlerine girmeden, depo, elektrik, su, personel ve mağaza maliyetleri olmadan geniş yelpazeli ürün satışı yapabilmek, artık e-ticaret uygulamaları ile çok kolay. Ürünlerinizin elinizde kalma riski yok, sattıkça tedarik edin, riske girmeyin.

7/24 Satış!

Günün her anı satış yapın; 365 gün 7/24 online mağazanız açık: Müşterileriniz istediği saatte alışveriş yapabilir, fiziksel mağazalardan % 100 daha fazla potansiyel, daha fazla satış. Zaman kısıtlaması olmadan mağazanız 24 saat açık.

Her bölgeye satış!

Sadece caddeden geçen sınırlı kişiye hitap etmeden, tüm ilçelere, tüm illere hatta tüm dünyaya ürün satın. E-Ticaret sitenizle dünya üzerindeki her noktaya ulaşabilir ve ürün satışı gerçekleştirebilirsiniz.

Her şey satın!

Bugün ülkemizde ve dünyada internet üzerinden akla gelmeyen her şey online olarak satılmaktadır. Eğer farklı ürün gruplarınız var ise satılmaz demeyin zaten satılıyor, sizde geç kalmadan ürün ve hizmetlerinizi bu büyük arenada yer verin!

En kolay satış aracı!

Satış; her sektörün ve her şirketin olmazsa olmazıdır, satışı olmayan bir şirketin ayakta durabilmesi imkânsızdır. Tüm satış yöntemlerini geride bırakan Online Satış ;  günümüzde az zahmetle büyük kazançlar sağlayan en yeni ticaret modelidir.

Geniş ödeme seçeneği sunun!

Müşterilerinize kolay ve opsiyonlu ödeme seçenekleri sunun. Sanal pos, Mobil ödeme, Kapıda ödeme, banka havale/eft gibi tüm ödeme kanallarını kolayca kullanabilir bankaların sunduğu taksit imkânlarından faydalanabilirsiniz.

Zamandan tasarruf!

İşlerimizde büyük zaman tasarrufları sağlayan internet siteleri bizim dilsiz asistanlarımızdır. Müşterilerimize; ürünlerimiz, hizmetlerimiz, şirketimiz ve teknik servislerimizle ilgili bilgileri vermekte hemen hemen %90’nında yardımcı olur ve zamandan tasarruf etmemizi sağlar.

Sizde şimdi zaman kaybetmeden eticaret sitenizi kurun ve daha fazla satmaya başlayın. KMK eticaret yazılımı, size yeni nesil eticaret siteleri oluşturma avantajları sağlamaktadır. KMK eticaret yazılımlarını şimdi ücretsiz deneyin.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER