APK E-ticaret

APK E-ticaret

Öncelikle APK nedir oradan başlayalım. APK bir dosya uzantısıdır. Android cihazlar için geliştirilen mobil uygulamaları Google Play vb. uygulamalara gerek kalmadan indirip çalıştırabilmenizi sağlar.

E-ticarette Seo Ne Kazandırır?

E-ticarette Seo Ne Kazandırır?

İnternetten alışveriş, gün geçtikçe artan bir hacim kazanıyor. Teknolojinin gelişmesiyle insanlar gerek kolay geldiği için, gerekse aradıkları ürünü daha hızlı buldukları için online alışverişe yöneliyorlar.

E-ticaret Seo Teknikleri

E-ticaret Seo Teknikleri

E-ticaret sitenizin çok tıklanmasını ve Google aramalarında ön sayfalarda çıkmasını istiyorsanız bazı çalışmalar yapmanız gerekir. Bu yazımızda size bazı e-ticaret seo tekniklerinden bahsedeceğiz.

İOS E-ticaret

İOS E-ticaret

İOS Apple firmasının geliştirdiği bir işletim sistemidir. Apple bu işletim sistemini başlangıç olarak iPhone cihazlar için geliştirmişti fakat zaman geçtikçe iPad ve iPod Touch cihazlarda da kullanmaya başladı.

Seo Uyumlu E-ticaret

Seo Uyumlu E-ticaret

E-ticaret sitelerinin artmasıyla birlikte e-ticaret sektöründe iseniz sürekli rekabet halinde olmanız gerekir. Bu sebeple e-ticaret sitenizin seo uyumlu olması sizin için çok büyük bir avantaj sağlar. İndirimler ve kampanyalar düzenleyerek müşterileri çekebilirsiniz ancak bu yeterli değildir.

Android E-ticaret

Android E-ticaret

İnternetin yaygın bir şekilde kullanılmaya başlamasıyla online alışveriş siteleri hızla çoğalıyor. Bu e-ticaret siteleri aynı zamanda sistemlerini Android uygulamaya döküyorlar. Böylece müşterileri ya da potansiyel müşterileri e-ticaret uygulamalarını telefona indiriyorlar.

Ticari Programlar

Ticari Programlar

Günümüzde bilişim ve internet dünyası hayatımızın her yerine ulaşmıştır. Artık en küçük ofislerde bile bilişim sektörüne ihtiyaç duyulmaktadır. Eski dönemlerde firmalar işlerini kağıt üzerinde hallediyordu.

Mobil E-ticaretin Özellikleri

Mobil E-ticaretin Özellikleri

İşletmeler mobil e-ticarete doğru hızla yöneliyorlar. Bunun sebebi akıllı cihazların hayatımızda önemli bir yere gelmesi ve online alışverişlerin büyük bir kısmının akıllı cihazlar üzerinden yapılmasıdır.

Responsive E-ticaret

Responsive E-ticaret

Responsive e-ticaret tüm akıllı mobil cihazlarla uyumlu çalışan e-ticaret sistemleridir. Responsive e-ticaret şekli günümüzde hem işletmeler hem de internet üzerinden alışveriş yapan kişiler için en çok tercih edilen e-ticaret biçimidir.

Mobil E-Ticaret Nedir?

Mobil E-Ticaret Nedir?

Mobil e-ticaret nedir sorusunun an kısa cevabı, tüm akıllı cep telefonları ve tabletlerle uyumlu çalışan e-ticaret yazılımlarına denir. Görünümü ve içeriği her cihaza göre şekillenen her ekran tipine göre boyutlanan sistemlerdir.

Mobil Eticaret

Mobil Eticaret

Teknoloji geliştikçe insanların hayatlarını kolaylaştıracak ürünler ve sistemler ortaya çıktı. Bu teknolojik gelişmelerle alışveriş yöntemleri ve şekilleri de değişti. İnsanların bir ürünü bulabilmek için mağaza mağaza, dükkan dükkan dolaşmasına gerek kalmadı.

İlan Sitesi

İlan Sitesi

İlan aramak, incelemek ve ilan vermek internetin en çok kullanılan özelliklerinden biridir. İnsanlar artık bir konut, gayrimenkul ya da taşıt almaya karar verdiklerinde ilk önce internetten araştırma yapıyorlar.

E-Ticaret Sitesi Yapımı

E-Ticaret Sitesi Yapımı

E-ticaret sitesi yapımı göründüğü kadar zor bir iş değildir. Buna karar verirken yaratıcı düşünmeli ve projenizi belirlemelisiniz. Projenizi belirlerken bazı konulara dikkat etmelisiniz.

E-Ticaret Paket Fiyatları

E-Ticaret Paket Fiyatları

Eticaret yazılım şirketleri e-ticaret paketlerini iki şekilde sunarlar. Birincisi hazır e-ticaret paketleri, ikincisi ise özel tasarım e-ticaret paketleri olmaktadır.

Emlak İlan Sitesi

Emlak İlan Sitesi

Günümüzde internet ortamı çok büyük bir önem taşımaktadır. İnsanlar alışverişlerini, banka işlemlerini, iletişimlerini vb. işlemleri internet üzerinden halletmektedir.

Consumer Anlamı

Consumer Anlamı

Consumer Tüketici anlamına gelir, c2c eticaret modelinde (consumer to consumer), internet üzerinden tüketiciler arasında yapılan alışverişi ifade eder.

c2c script

c2c script

c2c script ile c2c eticaret sitesini kolayca oluşturabilirsiniz. KMK Bilgi Teknolojileri tarafından geliştirilmiş olan c2c script ile dilediğiniz e-pazaryerini hazırlaya bilirsiniz.

C2C İş Modeli

C2C İş Modeli

C2c iş modeli günümüzde en popüler eticaret modellerinden biridir. C2c iş modeli sorunsuz eticaret’in yapıldığı iş modelidir.

Sanal Mağaza Nedir?

Sanal Mağaza Nedir?

Günlük hayatta ihtiyaçlarımızı karşılamak için mağazalardan alışveriş yaparız. Mağazalarda satıcılar ürünleri sergiler ve satışa sunarlar. Bu mağaza ortamının sanal ortamdaki haline sanal mağaza denir.

E-Ticaret Yazılımı

E-Ticaret Yazılımı

Günümüzde insanlar çoğu ihtiyaçlarını internet üzerinde e-ticaret sitelerinden karşılıyorlar. Bu gelişme satıcılar arasındaki rekabeti arttırıyor. Bir eticaret sitesi olmayan firma rakiplerinden geride kalmış bulunuyor.

E-Ticaret Programları

E-Ticaret Programları

İşinizi sanal ortama taşıyacak, dünyanın dört köşesindeki insanların size ulaşmasını sağlayacak bir sistem olan e-ticaret programları girişimcilere ve işini genişletmek isteyen işletmelere büyük bir fırsat sunuyor.