E-Ticaret

Gerekli Çözüm Ortakları

23 Nisan 2015 12:08:59
0Yorum
4364Okunma

Yeni Nesil E-Ticaret Çözümleri ile hizmet veren e-ticarethazirla sunulan tüm çözüm ortaklarına

Yeni Nesil E-Ticaret Çözümleri ile hizmet veren e-ticarethazirla sunulan tüm çözüm ortaklarına uyumlu çalışmaktadır. Gösterilen çözüm ortaklarının haricinde talep edilen bir çözüm ortağı e ticaret mağazalarınıza entegre edilerek çalıştırıla bilmektedir.

Ödeme Sistemleri

Garanti Bankası: Türkiye'nin önde gelen, teknoloji yatırımlarıyla öne çıkan ve Bonus Kart ürünüyle kredi kartı sayısında pazar lideri olan Garanti Bankasının 3D Secure destekli sanal pos alt yapısını, her hangi bir geliştirme yapmadan ve ücret ödemeden Bonus Kart ve üye işyeri avantajlarıyla kullanabilirsiniz. Bunun yanında garanti bankasının ortak ödeme sayfasını da kullanabilirsiniz.
Akbank: Akbank'ın Axess, Fish ve tüm kartlarına sağlanan sanal pos alt yapısı kullanabilmektedir.
Deniz Bonus: Türkiye de en büyük ilk on banka arasında yer alan Deniz Bank Sanal Pos sunu kullanabilirsiniz.
Yapı Kredi Bankası: Pazar payı ile Türkiye'de ilk iki kredi kartı markası arasında bulunan World Kart çözümlerini sunan Yapı Kredinin sanal pos alt yapısı ile milyonlarca kart müşterisine çok çeşitli kampanyalar yapabilir yeni müşteriler kazanacağınız bir sanal pos alt yapısını hemde ücretsiz olarak hayata geçirebilirsiniz.
İş Bankası: Türkiye'nin lider özel bankasının sunduğu kredi kartı çözümlerini her hangi bir geliştirme yapmadan sisteminize ekleyebilirsiniz. Diğer bankalarda olduğu gibi İş Bankası pos alt yapısında VİSA ve MasterCard lar rahatlıkla kullanılabilmektedir.
Finans Bank: Finans Bank web pos sistemi e-ticaret çözümlerinizde kullanabilirsiniz.
HSBC Bank: HSBC Bank ve Advantage Kart sanal pos altyapısını e ticaret altyapınızda kullanabilirsiniz.
ING Bank: ING Bank sağlamış olduğu Maximum özellikli Kartları ile alışveriş, İş Bankası sanal pos alt yapısı üzerinden ücretsiz yapılabilmektedir.
Ziraat Bankası: Ziraat Bankası sağlamış olduğu Maximum özellikli Kartları ile alışveriş, İş Bankası sanal pos alt yapısı üzerinde ücretsiz yapılabilmektedir.
Vakıf Bank: Vakıf Bank sanal pos alt yapısı desteklenmekle beraber, World ve Bonus özellikli tüm kartlar da bu pos alt yapısı ile kullanılabilmektedir.
Teb Bonus: Teb Bonus özellikli tüm kartlar Garanti ve Deniz bank sanal pos alt yapısında kullanılabilmektedir.
Asya Card: Bank Asya alt yapısı sistemde desteklenmektedir.
Türkiye Finans: Türkiye Finans sanal pos alt yapısı sistemde kullanılmaktadır.
Fortis Bank: World Kartla anlaşması olan Fortis Bank'ın World özellikli tüm kartları yapı kredi poslarında desteklenmektedir.
GeoTrust: VeriSign firmasının alt markası olan GeoTrust a bağlı QuickSSL ve Rapid SSL ürünleri SSL çözümü olarak sunulmaktadır. Bu ürünler yüzlerce mağaza alt yapısında güvenle kullanılmıştır.
VeriSign: VeriSign kendi ismi ile sunduğu bu SSL çözümlerini Kurumsal firmalara yönelik çözüm olarak pazarlamaktadır. Fiyatları yüksek olan bu çözümlerde benzersiz hizmetler mevcuttur.

Pazarlama Servisleri

Google: Dünyanın en çok kullanın arama motoru olan Google'ın bir çok servisleri ile entegre çalışabilmektedir. Başlıca servisler şunlardır: Google Analytics, Google Adwords, Google Webmaster tools, ayrıca Google'ın diğer servisleri için API entegrasyonları devam etmektedir.
ChatStat: Ziyaretçileriniz sitenize geldiğinde her hangi bir soruları için sizinle hemen temas kurabilirler. ChatStat kullanarak ziyaretçi ya da müşterilerinizin hareketlerini, gezindikleri sayfaları gözlem ve değerlendirme şansı yakalıyorsunuz. Ücretsiz ve birçok hizmetinde oldukça ekonomik çözümler sunan Chatstat E-ticaret sürümünün her hangi bir versiyonunu kullanabilirsiniz.
Akakce.com: Akakce.com e-ticaret fiyat karşılaştırma sitesi ile entegrasyon sağladığınızda ürünlerinizin karşılaştırma ekranlarına çıkmasını sağlıyorsunuz. Ziyaretçiler bu sitede karşılaştırma sonucunda sitenize yönlendirilerek sipariş tamamlama işlemini sizin sitenizde gerçekleştiriyorlar. Oldukça yüksek geri dönüşler sağladığınız bu hizmeti tıklama başına ücret ödeyerek gayet ekonomik bir şekilde kullanmanız mümkün olmaktadır.
E-fiyat.com: e-fiyat.com popüler ürün karşılaştırma sitesidir. XML entegrasyon alt yapısı kullanılarak çalışan sistem şuan ücretsiz çalışmaktadır. Ücretsiz olarak kullanabildiğiniz bir karşılaştırma sitesi entegrasyonudur.
Fiyatara.com: MYNET A.Ş. ye ait olan Fiyatara.com ürün karşılaştırma sitesine XML entegrasyon yönetimi ile ürünlerinizi entegre ederek sitenize yeni müşteriler çekebilirsiniz.
Cimri.com: Ebay gruba ait olan cimri.com karşılaştırma sitesine XML entegrasyonu ile ürünlerinizi karşılaştırma için entegre edebilirsiniz.

Kargo – Taşımacılık

PTT Kargo: Türkiye'nin iki asırlık kamu şirketi olan PTT nin sağladığı taşımacılık alt yapısı sayesinde birçok ücra noktalara çok uygun fiyatla sevkiyat işlemlerinizi yapabilirsiniz.
MNG Kargo: Servis kalitesiyle ve yenilikçi çözümleriyle öne çıkan MNG Kargo ile entegre çözümler oluşturabilirsiniz.
UPS Kargo: Uluslararası firma olan UPS in taşımacılık çözümlerinden faydalanabilirsiniz.
Yurtiçi Kargo: Türkiye'nin lider taşımacılık şirketinin yaygın dağıtım ağı ve kaliteli servisleri, bilişim alt yapısı sayesinde sağlanan entegrasyon çözümleri ile müşterilerinize kaliteli servis sunmanız mümkün olmaktadır.
Aras Kargo: Uygun fiyatlı taşımacılık çözümleri sunan Aras Kargo ile taşıma hizmetleri alabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER