E-Ticaret

Gittigidiyor Benzeri Site Yapmak

03 Haziran 2015 10:21:17
2Yorum
7374Okunma

Gittigidiyor sitesi c2c eticaret altyapısı ile oluşturulmuş bir eticaret türüdür. C2c eticaret türü ile oluşturacağınız eticaret sitesi gitti gidiyor şeklinde olur. C2C Eticaret siteleri, birden fazla ticaretle uğraşanlara aynı platformda satın alma ve satış yapma imkânı sağlar. Ya ne bir Pazar yeri gibi, avm gibi düşünebiliriz.

Gittigidiyor benzeri site kurmak

Türkiye’de c2c e ticaret türünde başarılı olmuş gitti gidiyor gibi birçok c2c e-ticaret bulunmaktadır. gitti gidiyor, n11, sahibinden, sanal pazar ve sayamadığımız birçok c2c site bulunmaktadır.

C2C e ticaret sitesi yapmak isteyen girişimcilere tavsiyemiz şudur, bugün kendini kanıtlamış sitelerin konseptinde c2c e ticaret siteleri kurarak başarıya ulaşamazsınız. Örnek vermek gerekirse gittigidiyor.com benzeri aynı özelliklerde, aynı içeriğe ve konsepte uygun bir eticaret sitesi hiçbir şekilde mantıklı değildir ve başarıya ulaşması çok zordur. Peki, ne yapmalıyız? Dikey e-ticaret yapmalısınız. Gittigidiyor mantığında bir c2c eticaret sitesi yapabilirsiniz fakat alanınız farklı olmalıdır. Farklı bölgeye hitap edebilirsiniz, farklı sektöre hitap edebilirsiniz bu şekilde daha çabuk duyulabilir ve başarıya daha çabuk ulaşabilirsiniz.
 

Dikey C2C E-Ticaret

Bir örnek vermek gerekirse; gittigidiyor benzeri bir site kurmaya karar verdik, yenigittigidiyor, yerine bir bölgeye hitap edebilir, dikey bir e-ticaret sitesi karadenizpazaryeri.com şeklinde oluşturabiliriz. bir projeyi taklit etmektense size özel bir proje oluşturabilirsiniz.

Peki, Türkiye’de gittigidiyor benzeri eticaret sitesi kurmak istiyorum fakat kime nasıl kurduracağım?

Türkiye’de C2C Eticaret projelerinde kendini kanıtlamış bu alanda tecrübeli olan KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. den ücretsiz danışmanlık desteği alarak c2c e ticaret paketleri ile gittigidiyor benzeri site kurmak ekonomik ve hızlıdır.

Yorumlar (0)

Admin, 19 1 2016 11:05:12
Merhaba Zuleyha Has, Gittigidiyor benzeri bir eticaret sitesini bu paketlerle yapabilirsiniz. bu paketleri incelemenizi tavsiye ediyoruz. https://www.kmk.net.tr/market/eticaret-uygulamalari/c2c-eticaret.html
zuleyha has, 10 1 2016 22:23:53
gitigidiyor tarzında bir veb site almak istiyoruz .saygılar

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER