E-Ticaret

Halkbank E-Ticaret

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

05 Ekim 2019 12:48:30
0Yorum
283Okunma

Halkbank E-Ticaret alanında özellikle iştirakleri olan devlet bankası olması sebebi ile teşvik anlamında e-ticaret alanına oldukça fazla kaynak aktarmaktadır. Halkbank E-Ticaret konusunda şu aşamada yazılım firması olarak KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. ile ortaklaşa çalışmaktadır.

Halbank E-Ticaret Açma konusunda yukarıda bahsettiğimiz gibi bir yönlendirme yaparak piyasa fiyatlarının oldukça altında rakamlarla KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. üzerinden yazılım hizmeti almanızı sağlamakta. Bu hizmete ilişkin uygun faizli bir kredi imkânı ve sanal pos ile ilgili ciddi avantajlar sunulmakta. Halkbank E-Ticaret konusuna ayırdığı kaynakları pek tatbiki denetimsiz verememekte. BDDK (Bankacılık Denetleme ve Düzenleme Kurulu) belirlediği Kredi Kayıt Bürosu skorunuz yeterli olduğu takdirde bu ve benzeri kredi imkanlarından faydalanabilirsiniz.

Halkbank İnternet Harcamalarına Açma

Halkbank İnternet Harcamalarına Açma konusunda çağrı merkezinde sesli kayıt sisteminden onay vererek kredi kartınızı internet üzerinden harcamalara açabilirsiniz. Bu harcama miktarını da sınırlayabilirsiniz. Potansiyel e-ticaret tüketicisinin haklı olarak en tereddüt ettiği konulardan biri olan kart bilgileri üzerinden dolandırılmaktır. Bu konu ile ilgilide geçmişte maalesef yaşanmış durumlar söz konusudur. Günümüz bankacılık şartlarında bu tip bir dolandırıcılığa maruz kaldığınızda bankaya 48 saat içerisinde bildirimde bulunursanız bankanın sigortalandığı sigorta şirketi tarafından zarar incelemeler sonrası karşılanabilir.

Halkbank İnternet Şubesinden E-Ticaret Açma

Halkbank İnternet Şubesinden E-Ticaret Açma ile ilgili başvuruda bulunabilirsiniz ve yönlendirilen ilgili yazılım firması olan KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. tarafından bilgilendirilerek profesyonel bir çalışma ile e-ticaret siteniz hazırlanır.

Halkbank Sanal Pos ile ilgili bu işlemle beraber başvuruda bulunduğunuzda sanal pos kurulum ücreti ödemeden ve ilk yıl komisyon ücreti ödemeden hizmet alabiliyorsunuz.

Halkbank E-Ticaret Kredisi

Halkbank E-Ticaret Kredisi aslında normal bir kredi işlemi olmakla beraber yazılım alınacak miktar ile ilgili %1 KDV ile leasing de almanız mümkün. Bu konu ile ilgili banka şubenizdeki ilgili KOBİ (Küçük ve Orta Büyüklükteki İşletmeler) yetkilinizden en sağlıklı bilgiyi edinebilirsiniz.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Mafya babası haraçlarını toplaması için yeni bir tetikçi buldu. Seçtiği adam sağır ve dilsizdi. Çünkü baba, bu tetikçi yakalanırsa polise fazla bir şey anlatması mümkün olamaz, diye düşünüyordu. Baba, bir gün ödemelerin azaldığı ve geciktiğini fark etti. Tetikçiyi odasına aldırttı, bir de işaret dilini bilen tercüman buldular.

Tercüman işaretle sordu, “Para nerede?”

Sağır dilsiz işaretle yanıt verdi, “Ne parası? Benim paradan falan haberim yok. Neden bahsettiğinizi anlamıyorum.”

Tercüman tercüme etti, “Neden bahsettiğinizi anlamıyormuş.”

Baba, 45`liği koltuk altından çekip sağır dilsizin beynine dayadı, “Şimdi sor bakalım, para nerede.”

Tercüman işaretle sordu, “Para nerede?”

Sağır dilsiz kan ter içinde, işaretle yanıt verdi, “Şehir merkezindeki parkta, büyük heykelin olduğu kapıdan girince soldan üçüncü ağacın kovuğunda beş yüz bin dolar var.”

Baba, “Ne söyledi?”

Tercüman yanıtladı, “Dedi ki, hâlâ neden bahsettiğinizi anlamıyormuş, ayrıca o tetiği çekmek de biraz yürek istermiş.”

Yazılım sektörünü yakinen tanıyan biri olarak özellikle e-ticaret firmaları ile ilgili her söylenilene inanmamak lazım olsa da Halkbank E-Ticaret konusunda referans alınabilecek bir bankadır.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER