İş Yazılımları

Hasta Takip Programının Doktorlara Sağladığı 7 Fayda

01 Şubat 2017 18:00:04
0Yorum
5450Okunma

Teknolojinin hızla hayatımıza girdiği bu günlerde doktorlar hasta takip programı ile takiplerini ve işlemlerini kontrol altında tutuyorlar. Kullanımı hızla artan hasta takip programı doktorlara birçok fayda sağlıyor. Peki, hasta takip programı ne fayda sağlar, neden kullanılmalıdır?

Teknolojinin hızla hayatımıza girdiği bu günlerde doktorlar hasta takip programı ile takiplerini ve işlemlerini kontrol altında tutuyorlar. Kullanımı hızla artan hasta takip programı doktorlara birçok fayda sağlıyor. Peki, hasta takip programı ne fayda sağlar, neden kullanılmalıdır?

1. Kolay Hasta Takibi İmkanı

Kaydettiğiniz hastaları çok daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Raporları, tahlilleri, notlarınızı hepsini bir arada tutabilir ve istediğiniz zaman bu bilgilere kolayca ulaşabilirsiniz. Bütün bilgilerin tek bir programda toplanması size büyük ölçüde zaman kazandırır.

2. Randevu İşlemleri Kontrolünüz Altında

Randevularınızı çok daha kolay bir şekilde takip edebilirsiniz. Geçmiş randevuları gelecek randevuları inceleyebilir programınızı bunlara göre düzenleyebilirsiniz. Aynı zamanda hasta takip programında ajanda modülü olması size çok yardımcı olacaktır. Tek bir sistem üzerinden aylık, haftalık, günlük planlarınızı görebilir önem durumuna göre ayrıştırabilirsiniz. Hatırlatma özelliği ile kaydettiğiniz notları email kutunuzda görebilir ve programınızı düzene sokabilirsiniz.

3. Hasta Cari Hesapları Tek Noktada

Hastalarınızın cari hesaplarını hasta takip programınız üzerinden görebilirsiniz. Gerekli işlemleri bu hesapları dikkate alarak yapabilirsiniz.

4. Uzmanlarınıza Görev Tanımlayın

Hasta takip yazılımı üzerinden yanınızda bulunan uzmanlara görev tanımlayabilir ve bu görevlerin önemine göre farklılaştırabilirsiniz. İş planlarında böylece karışık durumlar olmaz ve sizin takip etmeniz çok daha kolay olur.

5. Hastalarınızın Dökümanları Hep Yanınızda

Hastalarınıza ait dökümanları sisteme yükleyebilir ve orada saklayabilirsiniz. Böylece her an internet bulunan her cihazdan bağlanarak bu dökümanlara ulaşabilirsiniz.

6. Laboratuvar ve Tahlil Sonuçları

Hastalarınızın laboratuvar ve tahlil sonuçlarını sisteme detaylı olarak girebilir, böylece kaybolması ve karışması gibi durumları engelleyebilirsiniz. İhtiyacınızın olduğu an birkaç tıklamayla bu sonuçlara ulaşıp inceleyebilirsiniz.

7. Hasta Görüşmeleri Kayıt Altında

Hastalarınızla yapılan görüşmeleri anında sisteme kaydedebilirsiniz böylece hastalarla olan konuşmaları ve görüşmeleri kayıt altında tutmuş olursunuz. Hastanız geleceği zaman kayıtlara ulaşıp bir ön inceleme yapabilirsiniz. Böylece zamandan tasarruf etmiş ve çalışanlar arasındaki karışıklıkları önlemiş olursunuz.

Hasta takip programının doktorlara bazı faydalarından bahsetmeye çalıştık. Hasta takip yazılımı alırken web tabanlı bir yazılım tercih etmenizi öneririz. Böylece verilerin kaybolması engellenecek ve çok kullanıcılı bir sistem üzerinde çalışanları yetkilendirerek güncel kayıtlar üzerinde işlem yapılmasını sağlayabilirsiniz.

Hasta takip programı demo kullanmak için buraya tıklayınız.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER