E-Ticaret

Hazır E-Ticaret Paketleri

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

01 Mart 2019 17:10:54
0Yorum
428Okunma

Hazır E-Ticaret Paketleri aslında internette karşınıza çıkan on internet sitesinden biri hazır pakettir bunun ana nedeni özel bir yazılımın zaman, maliyet ve işgücü açısından oldukça yorucu olmasından kaynaklıdır. Hazır e-ticaret paketleri ise kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak modüler anlamda sınıflandırılmış ve tasarımı geliştirmeye açık uygun fiyatlı yazılım sistemleridir.

En İyi E-Ticaret Paketleri adına inceleme yaparsanız, aslında hazır e-ticaret paketleri içerisinden iş kolları ve kullanım alanlarına göre belirlenmiş farklılıklar gösteren yazılımlar içerisinden size en uygun paket en iyi e-ticaret paketleri dir.

En Ucuz E-Ticaret Paketleri

En Ucuz E-ticaret Paketleri hangileridir derseniz aslında bu tamamen göreceli bir kavram ama günümüzde ekonomik belirsizlikler dünya genelinde insanların temel ihtiyaç harici harcamalarının tahütler yada senelik değişkenlik gösteren kiralar üzerinden yapmamaya yönlendiriyor. Bu açıdan bakılacak olursanız kullanım lisansı, destek ve güncelleme adı altında alınan rakamlar la boğulmamak adına tüketici lisans ücreti ödemeyeceği yazılımlara yöneliyor.

Hazır e-ticaret paketleri ni ücretsiz temin edebileceğiniz açık kaynak kodlu yazılımlar internet ortamında mevcut olsa da yazılımsal yüzeysellik, kullanım zorluğu, tasarımsal hatalar ve en önemlisi güvenlik açığı sebebi ile tüketici tarafından talep edilmemektedir. Bu çeşit yazılımları yaptırmak yada yapmak için harcayacağınız zaman ve işgücünü maliyete dökerseniz hazır e-ticaret paketleri nin nispeten düşük maliyetleri daha fazla sizi cezp eder.

Hazır E-Ticaret Sitesi Ücretsiz

Hazır E-ticaret Sitesi Ücretsiz olabilir mi, evet hazır e-ticaret paketleri ni ücretsiz temin edebileceğiniz açık kaynak kodlu yazılımlar internet ortamında mevcut olsa da yazılımsal yüzeysellik, kullanım zorluğu, tasarımsal hatalar ve en önemlisi güvenlik açığı sebebi ile tüketici tarafından talep edilmemektedir. Bu çeşit yazılımları yaptırmak yada yapmak için harcayacağınız zaman ve işgücünü maliyete dökerseniz hazır e-ticaret paketleri nin nispeten düşük maliyetleri daha fazla sizi cezp eder. Birçok geçmiş sanal saldırılara karşı kendini geliştirmiş ve kullanıcı deneyimlerinden yola çıkarak uzmanlaşmış bir hazır e-ticaret sitesi yazılımı tüm bu süreç içerisinde kendi konusunda kurumsallaşmıştır.

E-Ticaret Sitesi Kurmak

E-Ticaret Sitesi Kurmak adına kurumsal ve profesyonel bir destek almakta hiçbir sakınca yoktur. Firmanıza özel bilgileriniz kurumsal bir hazır e-ticaret paketleri sunan yazılım firması tarafından kuruldu ise yedeklemeli bir şekilde güvenliği sağlanmaktadır.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Türk ticari hayatının önemli aktörlerinden, 1977 de daha 32 yaşında Türkiye nin en genç banka Genel Müdürü olan Hüsnü Özyeğin in ya­şamı “Bir Dünya Kurmak” isimli kitapta kaleme alındı ve 2001 ekonomik krizinde bir banka nasıl ayakta tutulur örnekleri verildi.

 “Özyeğin uzlaşmacı kararlar ile işe başlama yanlısı değildi, ön­celiği tasarrufa vermeliydi. Banka maliyetlerinin çok sıkı biçimde denetlenmesine karar verdi, öyle ki bankanın temizlik rutini bile değişti, kriz öncesinde iki günde bir yapılan temizlik üç-dört günde bire çekildi. Bankanın camları ayda bir kez te­mizleniyordu, bu rutin üç ayda bire çekildi. Hüsnü Özyeğin bizzat mesai bitiminde bankanın katlarını tek tek dolaşarak ışıkları kapattı.’’

Denebilir ki, “Koskoca banka bu küçük ta­sarruflarla mı ayakta kalacak?” Asıl olan Hüsnü Özyeğin'in tasarruf konusunda attığı her adım banka personelinde sorum­luluk ve duyarlılık adına bir öz bilinç geliştir­di.

Aynı durum 2008 de bizzat çalıştığım global finans kuruluşunda başımıza şu şekilde geldi.‘’Her katta görevli iki mutfak çalışanından biri yada ücretsiz kahve makine ları gitsin oylaması yapıldı.’’ O dönemde çok kızdığım ve tepki gösterdiğim bu durum,(Çünkü kısa süreliğine yurt dışından gelecek bir yönetici için beykoz konaklarında senelik kirası ödenmiş ve beğenilmediği için beş yıldızlı bir otelde senelik suit kiralandığını bildiğimden dolayı.) aslında genel personele durumun ciddiyetini anlatmak ve bilinç oluşturmak amacı güdüyordu. Maalesef genel tutarsızlık buna algı yönetimine engel odu.

Genel ticari maliyetlerinizi azaltmak ve geleceğin dünyasına pencere açmak, e-ticaret in uzmanlık alanıdır.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER