E-Ticaret

Hazır E-Ticaret Yazılımı

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

01 Şubat 2019 14:46:14
0Yorum
477Okunma

Hazır E-Ticaret Yazılımı sizin beklide zaman, iş gücü ve ciddi tecrübe eksikliğinizi en iyi kapatan argüman. Basit bir web sitesi bile uzun emek ve yatırım isterken e-ticaret gibi profesyonel ciddiyet isteyen bir konuda uzman ellerden çıkarsa sizi başarıya ulaştırır.

Ücretsiz E-Ticaret

Ücretsiz E-Ticaret sitesi pek tabidir tercih edilebilir ama sizin orada atlatacağınız acemilik aşaması düşünüldüğünden zor ve yorucu bir süreçtir. Tercih sebebidir ama bir gerçek var ki para verdiğiniz şeye daha fazla değer verirsiniz. Tüketici e-ticaret sitenizde en ufak bir acemilik fark eder ise sizi ciddiyetsiz bir firma olarak görür ve alışveriş yapmaz.

E-Ticaret Sitesi Fiyatları

E-Ticaret Sitesi Fiyatları düşünüldüğünün aksine verilen hizmete göre çok yüksek değildir. Profesyonel sitelerin en alt kısmında küçük puntolarla tasarım ve yazılım firması bilgileri yer alır. Kimilerinde ya antlaşma maddeleri gereği yada kendi yazılım ve tasarım ekipleri olması sebebi ile hazır e-ticaret yazılımı firma bilgileri bulunmaz. Belki de bu hizmeti sağlıklı alabileceğiniz çok daha ufak bir ekibi sadece finanse etmek, hazır e ticaret yazılımı na ödeyeceğiniz rakamların kat be katıdır. Bu nedenler ile mahallede bilgisayardan anlayan çocuğun yada sizin çalışan personelinizin yapabileceğini düşündüğünüz bu hizmetin, rakamlar ilk bakışta yüksek gözükse de işin içine girdiğiniz de oldukça makul olduğu tarafınızdan anlaşılacaktır.

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar

E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar ın belli başlı olanları arasında seçim yapmak zor gibi gözükse de aslında tamamen ihtiyacınıza göre belirlemeniz gerekir. Firmalar arasında en çok dikkat edilmesi gereken nokta güncelleme yada senelik yazılım kiralayan sözleşmelerdeki senelik ücretler ve bu ücretlerin arttırılabilirliğidir. Maalesef bazı büyük firmalarda dahil olmak üzere bu konuyu müşteriye yönelik kötü kullanmakta yani istismar aracı etmektedirler.

Tabiki yukarıda bahsettiğim bu durum E-Ticaret Sitesi Yapan Firmalar arasında oldukça nadir. Ama bu konuyu iyi yorumlamak gerekiyor çünkü sizin bazı talepleriniz standartların çok üstünde ve işgücü, zaman kaybına yol açıyor ise beklide bu devamlı güncellenmesi gereken bir durumun olması, sizin de buna senelik ödeme yapmanızı gerektirebilir.

En İyi E-Ticaret Paketleri Nedir,

E-Ticaret Paketleri dört ana başlıkta toplanabilir;

B2C Business to Consumer – İşletmeciden Tüketiciye (Ürün Satışı)

B2B Business to Business – İşletmeciden İşletmeciye (Bayi Yönetimi)

C2C Consumer to Consumer – Tüketiciden Tüketiciye (Pazaryeri)

E-İhracat (Çoklu Dil ve Para Birimi İle Ülke Bazında E-Ticaret Sayfası)

E-Ticaretin Geleceği Üzerine

E-Ticaretin Geleceği Üzerine Düşündüğümde genelde yer yıl ülkemizde % 35 in üzerinde büyüme gösteren bu aktif sektörün ilerisi adına içime umut dolmakta. Türkiye Cumhuriyeti devletinin konuya gösterdiği ilgi beni çok mutlu ediyor. E-Devlet le başalayan ve halkın her kademesine inmeyi hedefleyen bu çalışmalar şu aşamada devlet yazışmalarında EBYS, (Elektronik Belge Yönetim Sistemi) KEP, (Kayıtlı Elektronik Posta) ve E-Tebligat gibi uygulamaların zorunlu kılınması ile beraber yaşanan iyi gelişmeler özel sektöre de yansımakta. E-Fatura – E- Stok Cari Yönetimi ve hali ile ilk 1995 de Amazon.com ve benzerleri ile dünyada, 1998 de Ülkemizde Hepsiburada.com gibi benzeri e-ticaret siteleri de bu değişimden en çok memnuniyet duyanlar arasında. Çünkü sektöre duyulan genel güven artmakta.

Gelecek dünyada en güzel iki anlamı Türkçe de olan bir kelime.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER