E-Ticaret

Hazır İlan Sitesi

SSS

Cansu DABAN,
Editör

29 Ekim 2019 14:55:08
0Yorum
439Okunma

İnternet kullanımının artmasıyla hazır ilan sitesi popüler bir hal almıştır. Günümüzde insan oğlu artık alım ve satım işlemlerini çoğunlukla internet üzerinden gerçekleştirmektedirler, durum böyle olunca da ilan siteleri devreye girmektedir.

Peki nedir hazır ilan sitesi? Hazır ilan sitesi, daha önceden hazırlanmış ilan sitesi oluşturabilmek için birçok modülü bünyesinde barındıran web tabanlı yazılımlardır. Hazır ilan sitesi ile emlak ilan sitesi, otomobil ilan sitesi, ikinci el eşya ilan sitesi, evcil hayvan ilan sitesi veya hepsini kapsayan bir ilan sitesi kurulabilir.

Bugün internette birçok ilan sitesi ve hazır ilan sitesi scripti bulunmaktadır. Bunlardan bazıları oldukça başarılı olmuşken bazıları ise dijital dünyada kaybolmuş durumdadır. Sizde bu dijital dünyada kaybolmak istemiyorsanız kuracağınız ilan sitesinde dikkat etmeniz gereken birçok önemli unsur bulunmaktadır.

Hazır ilan sitesi scripti nedir?

İlan sitesinin tüm kodlarını içeren ve herhangi bir programlama dilinde yazılmış olan koda script adı verilir. Her programlama dilinin özellikleri farklıdır. Script hangi programlama dilinde yazıldıysa o programa göre şekilde kullanılır. Örnek olarak "php" olarak yazılmış script için "php script" adı verilir. Scriptler tür olarak hazır kod blogudur. Programlama bilmeyen birisi harici olarak dışarıdan ilan sitesi scripti alarak bir ilan sitesi kurabilir. Harici olarak script kullanılacaksa o kodu yazan kişinin izni de gerekmektedir. Ücretsiz olarak sunulan scriptler vardır. Bunları kullanmakta mahsur yoktur. Scriptler web tabanlı olarak kullanılabildiği gibi çevrim dışı olarak da çözüm aracı olarak kullanılabilirler.

Script Türleri; Çok sayıda script türü vardır. Bunlar mercek altına alındığında, Visual basic script, Php Script, Javascript, Apple Script, Shell script, Cgi Script, Mirc Script, Nulled Script ve daha birçok script türü vardır.

İlan sitesi kurmak

İlan sitesi kurmak için hazır ilan sitesi yazılımı en iyi çözümlerden bir tanesidir. İyi hazırlanmış hazır ilan sitesi yazılımı ile profesyonel bir ilan sitesi kurmak oldukça kolay ve ekonomiktir. KMK Bilgi Teknolojileri A.Ş. nin geliştirmiş olduğu ilan sitesi yazılımı ile kolayca ve hızlıca ilan sitesi kurabilirsiniz.

KMK İlan scripti ile sahibinden tarzı ilan sitesi veya benzerleri gibi ilan sitesi oluşturulabilir. KMK İlan scripti tamamen özelleştirilebilir yeni nesil bir altyapıya sahiptir, özel tema tasarımı ve dinamik altyapısı ile istediğiniz ilan sitesini oluşturmanızı sağlamaktadır.

Emlak ilan sitesi scripti

KMK İlan scripti ile emlak ilan sitesi kurabilirsiniz. KMK emlak ilan sitesi scripti size ihtiyaç duyabileceğiniz tüm modülleri sunmaktadır. Emlak ilan sitesi için özel tema tasarımı paket içerisinde sağlanmaktadır. Emlak ilan sitesi için dilediğiniz gibi kategori yapısı ve kategorilere istediğiniz seçenek, özellik ekleme altyapısı ile kolayca istediğiniz emlak ilan sitesi oluşturabilirsiniz.

İlan sitesi fiyatları

İlan sitesi fiyatları yapılan projelere göre oldukça ekonomiktir. Bugün sıfırdan hazırlatacağınız ilan sitesi yazılımı için en az 6 ay bir süre gerekmektedir. Bu süre içerisinde yazılımı hazırlayan ekip maliyetlerini göz önüne getirdiğiniz zaman sıfırdan bir ilan sitesi yazılımı hazırlama maliyeti 300.000 TL ile 500.000 TL arasında değişmektedir. Böyle bir maliyete girmektense hazır ilan sitesi yazılımı kullanmanız her zaman daha mantıklıdır ve daha sağlıklıdır.

Bedava ilan sitesi kur

Bedava ilan sitesi kurmak büyük ve ciddi projeler için çok mantıklı gelmiyor. Bugün bir yazılımcı olduğunuzu düşünsek bile bedava kavramı doğru gelmiyor, belirli maliyetleriniz olacak ve bedava olmayacaktır. Ücretsiz hazır ilan sitesi scriptleri ile bedava bir ilan sitesi kurulabilir fakat ücretsiz hazır ilan scriptlerininde birçok dezavantajı olacaktır.

Seri ilan yazılımı

KMK seri ilan yazılımı ile yüksek nitelikli ilan siteleri kurabilir ve kolayca yönetebilirsiniz. KMK seri ilan yazılımı size birçok ayrıcalığı aynı anda sunmaktadır. Bu ayrıcalıkları ve özellikleri inceleyebilir veya KMK çözüm merkezini arayarak öğrenebilirsiniz.

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER