Web Tasarım

Hazır Web Paketleri

22 Nisan 2015 10:09:53
0Yorum
3115Okunma

Hazır web paketleri, webmasterlar tarafından önceden belirlenmiş özellikler kapsamında

Hazır web paketleri, webmasterlar tarafından önceden belirlenmiş özellikler kapsamında hazırlanan ve firmaların kullanımına sunulan hazır web siteleridir.

Genel bir yapıda olduklarından kullanımları oldukça basittir. Genellikle küçük ve orta büyüklükteki işletmelerin bir web sitesinden beklentilerini karşılama amacı ile hazırlanırlar.

Özellikle Yeni Türk Ticaret Kanunu kapsamında dinamik web siteleri şirketlere getirilen web site zorunluluğu nedeniyle, pek çok firma internet sitesi yaptırmak durumunda kalmıştır. Ekonomik olması nedeni ile hazır web siteleri bu durumda en çok tercih edilen web siteleri olmaktadır.

Hazır web sitelerinde çoğu zaman firmaların ekstra özel istekleri karşılanamamaktadır. Bu nedenle hazır bir web sitesinin sizin ve firmanızın öncelikli ihtiyaçlarını karşılayıp karşılamadığının tespiti gerekmektedir. Hazır web siteleri eğer sistemsel olarak bazı değişikliklere izin verebiliyorsa belli ek ücretler karşılığında bu istekleriniz gerçekleştirilebilir. Fakat hazır web sitesi sistemsel olarak herhangi bir değişiklik yapılamayacak şekilde tasarlanıp yazılımı yapılmış ise sonradan ek bir özellik, modül, menü eklenmesi mümkün değildir. KMK’ nın tüm hazır web uygulamaları kendi lisanslı programlarıdır her türlü istenilen özellik eklenebilir.

Hazır Web Paketlerinin Avantajları
- Hızlı web sitesi oluşturma imkanı sunar.
- Uygun maliyette web sitesi oluşturma imkanı sağlar.
- Sorunlar önceden tespit edilmiş olur ve yenilikler sürekli uygulanır.
- Hazır web paketleri özeliklerinden dolayı kontrol panellidir, web sitenizin güncel olmasını sağlar.
- Hazır web paketleri çok kışı tarafından kullanılmak için hazırlanır bu yüzden destek ve yardım altyapıları sunulmaktadır.
- Sınırsız sayfa ve içerik ekleme imkanları sağlar.

Hazır Web Paketleri Türk Ticaret Kanununa Uygun Mudur?

Profesyonel hazır web paketleri Türk Ticaret kanuna uygundur dinamik web siteleri Türk ticaret kanununun istemiş olduğu özellikte web sitesi uygulamasıdır. Bilgi toplum hizmetleri altında şirket bilgilerinin güncel yayınlanması gerekmektedir. İçeriklerinizi teknik bilgiye ihtiyaç duymadan web sitenize eklemeniz gerekmektedir.

KMK Türk ticaret kanununa uygun web siteleri hazırlamaktadır ve altyapıyı da BTK yer sağlayıcı yetki belgesiyle sağlamaktadır. ISO 9001-2008 Kalite belgesiyle dünya standartlarında web sitelerinizi hızlıca ekonomik fiyatlara hemen oluşturabilirsiniz.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER