Web Tasarım

Hazır Web Tasarım

16 Nisan 2015 10:10:39
0Yorum
3753Okunma

Birçok kurumsal firmanın tercih ettiği hazır web tasarım paketleri, gerek fiyatı gerek kullanım kolaylığı ile sektörde büyük talep görüyor. Siz de bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız içeriğimizi okumaya devam edin.

Hazır web tasarım paketleri kullanıcılarına çok büyük faydalar sağlamaktadır. Bu sebeple firmalar ve kişiler tarafından çokça tercih edilmektedirler.

Hazır Web Tasarım ve Avantajları

1. Ekonomiktir. Sizin için yazılacak özel bir yazılım olmadığı için fiyatları özel yazılımlara göre çok daha uygundur. Kişilerin ihtiyaçları ve istekleri doğrultusunda da yazılımlar hazırlanmaktadır. Ancak hazır web tasarım paketi genel amaçlar için oluşturulmuş ve herkese hitap ettiği için daha düşük fiyatlara satılır.

2. Daha önce bu paketi kullanan kişiler olduğu için aklınızdaki soru işaretlerine cevap bulabilirsiniz. Çalışacağınız firmanın referanslarını inceleyip görüşerek yazılımın artı ve eksilerini öğrenip sizin için uygunluğuna karar verebilirsiniz. Böylece işinize yaramayacak bir yazılıma boşuna ücret ödememiş olursunuz.

3. Hazır paketler müşterilerin talepleri doğrultusunda sürekli güncellenir. Bu paketi kullanan birçok firma ya da kişi olduğu için bu kullanıcıların istek ve ihtiyaçlarına göre yazılım firması tarafından güncellemeler yapılır ve gelişen özellik ve yeniliklere sahip web sitenizi kullanmaya devam edebilirsiniz.

4. Size kısa sürede teslim edilir. Hazır paketler özel yazılımlara göre çok daha hızlı bir şekilde size teslim edilir. Özel yazılımlarda kodlama sıfırdan yapılacağı için çalışmanın tamamlanması aylar sürebilir. Ama hazır web tasarım paketlerinde web siteniz size bir iki gün içerisinde anahtar teslim şekilde teslim edilir.

Hazır Web Tasarım Paketi Alırken Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Hazır web sitesi paketi almadan önce mutlaka demo sürümünü talep etmeli ve kullanmalısınız. Bu işlemi yaparak o paketin sizin ihtiyaçlarınızı karşılayıp karşılamayacağını anlayabilirsiniz. Yönetim paneli size kolay bir kullanım sağlamalıdır. Sayfalarınızı, haberlerinizi kolaylıkla ekleyebilmelisiniz. Aynı zamanda alacağınız hazır web tasarım paketinde foto galeri ve video galeri özelliği olmasına dikkat etmelisiniz. Artık ziyaretçiler uzun yazıları okumak yerine dikkatini daha çok görsellere veriyor. Arama motorları da görsel kullanımına ağırlık veriyor.

Aynı zamanda web sitesinin bir SEO altyapısı olmalıdır. Açıklamaları ve anahtar kelimeleri kolaylıkla sisteme girebilmenize olanak tanımalıdır. Arama motorlarında ilk sayfalarda çıkabilmeniz için bu tarz çalışmaları mutlaka yapmanız gerekir.

Web sitesinin tasarımına müdahale edebileceğiniz paketleri tercih etmenizi öneririz. Bir tasarım yaptırdıktan bir zaman sonra herhangi bir nedenle değişime gitmek isteyebilirsiniz. Bunun için yönetim panelinizde tasarıma müdahale etme özelliğinin olması sizin için çok daha iyi olacaktır.

Hazır Web Sitesi Fiyatları

Kurumsal ve güvenilir firmalarda hazır web sitesi fiyatları 1000-4000 TL arasında değişim gösterebilmektedir. Bu fiyat sistemin barındırdığı özelliklere göre belirlenir. Ancak siz ihtiyacınız olan özelliklere göre karar vermeli ve gereksiz özelliklere boş yere ücret ödememelisiniz.

Bu içerik 13.09.2017 tarihinde güncellenmiştir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER