E-Ticaret

Hepsiburada Gibi Site Kurmak

SSS

Cansu DABAN,
Editör

05 Kasım 2019 12:37:07
0Yorum
385Okunma

Hepsiburada gibi site kurmak 1998 yılında olduğu gibi zor bir süreç değil artık. Bugün çok hızlı bir şekilde KMK c2c e-ticaret yazılımları ile hepsiburada benzeri site kurmak oldukça kolay ve ekonomiktir.

Hepsiburada gibi site kurmak istiyoruz, ancak öncelikle hepsiburada’nın tarihçesine bir göz atalım.

1998 yılında ilk tohumları atılan hepsiburadanın, 2001 yılında Hepsiburada markasıyla Doğan Online’ın bir parçası olarak hayatına devam etmeye başladı. İlk günlerde Doğan grubunun üst düzey yöneticilerinin bile çok sıcak bakmadığı hepsiburada, Bugün geldiği konum itibarıyla Türkiye ve bölgesinin en büyük e-ticaret şirketi olmakla beraber, Türkiye’de internet ve teknoloji alanındaki şirketler arasında lider olarak kabul edilmektedir.

Hepsiburada; 2001 yılından bu yana, e-ticaret ve dijital dönüşümü desteklemeye ve perakende sektörü ile el ele büyümeye devam ediyor. E-ticarette müşteri deneyimi ve alışverişi kolaylaştıran çözümleriyle geniş kategori ve ürün seçeneklerini tek tıkla müşterilerinin ayağına taşıyor. Hepsiburada, müşterilerine sunduğu kolaylıklar ve avantajlarla e-ticaret alışkanlığının yaygınlaşmasına, e-ticaret sektörünün gelişmesine öncülük ediyor.

Kurucusu Hanzade Doğan Boyner’in vizyonunun bir sonucu olarak; online perakende hizmetini Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırırken, tüm paydaşlarının hayatını kolaylaştırıyor.

Hepsiburada “Hepsiglobal” e-ihracat atılımıyla da platformdaki işletmeleri, markaları ve kaliteli Türk ürünlerini dünya pazarlarıyla ve milyonlarca yeni müşteri ile buluşturuyor.

Kuruluşundan bugüne hızlı büyümesini sürdüren Hepsiburada, bugün yaklaşık 40 kategoride, milyonlarca ürün çeşidiyle aylık 100 milyondan fazla ziyarete ev sahipliği yapıyor. Geniş ürün yelpazesiyle ziyaretçilerinin tüm ihtiyaçlarını karşılayan Hepsiburada, ürün çeşitliliğini ve hizmet kolaylıklarını da her geçen gün yeni yatırım ve iş birlikleriyle artırarak müşterilerine sunmaya devam ediyor.

Hepsiburada Tarzı Scripti

Hepsiburada tarzı scripti c2c e-ticaret scripti üzerine kurgulanmıştır. Fakat bu projede de n11 projesinde olduğu gibi c2c e-ticaret yapısına aykırı farklılıklar bulunmaktadır. Bu detaylara çok girmeden “Hepsiburada gibi site kurmak” için ihtiyacınız olan en önemli şeylerden bir tanesi c2c e-ticaret scripti iyi bir c2c e-ticaret yazılımı ile hepsiburada benzeri site yapmak oldukça kolay olabilir.

Hepsiburada Benzeri Site Yapmak

Hepsiburada benzeri site yapmak bugünün şartlarında çok daha kolay, fakat kolaylıkları yanında zorlukları da bulunmaktadır. 1998 yılında hepsiburada e-ticaret platformu kurulduğunda Pazar buna hazır değildi, fakat bugün tüm tüketiciler e-ticaret hayatlarında en az bir sefer kullanmış durumdadırlar ya ne bugün pazar Hepsiburada benzeri sitelere hazır. Zorlukları ise bu büyük pazarda rekabet edebilmek çok zor, bu yüzden başarılı Hepsiburada Benzeri site kurmak istiyorsan farkındalıklar oluşturman lazım veya dikey pazarlara yönelmen gerekmektedir.

KMK C2c e-ticaret Yazılımı

Türkiye’de 2014 yılında ilk Hepsiburada Tarzı Script KMK Bilgi Teknolojileri tarafından hazırlanmıştır. Hepsiburada benzeri site yapmak istiyorsan veya bu tarzda bir projen varsa KMK e-ticaret çözüm merkezinden ücretsiz yardım alabilir veya Hepsiburada Tarzı Script demolarını inceleyebilirsin.

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER