E-Ticaret

İnternette İş Yapmak

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

20 Kasım 2019 15:56:52
0Yorum
208Okunma

İnternette İş Yapmak kimilerince geçmişte ciddiyetten uzak bir konu olarak algılansa da günümüzde sadece e-ticaret sektörünün %40’larda ilerleyen büyüme bandı iştah kabartmıyor. Ayrıca sosyal medya satışları, ikinci el ürün satışları ve hatta youtuberların dahi yüksek kazançları İnternette İş Yapmak konusunu oldukça çekici kılmakta.

Evde Bilgisayar Başında İş İmkânı geçmişte belki çok disiplinsiz ayrıca denetim dışı bir alan gibi gözüktüğü için uzak durulsa da günümüzde durum bundan biraz farklı. Kurumsal değerlerini ve prensiplerini oturtmasına rağmen yenilikçi bir bakış açısına sahip firmalar günümüzde ‘gün sonu’ öğesinden hareketle bazı pozisyonlarda esnek çalışma saatleri ve özgür çalışma alanı imkanlarını benimsemişlerdir. Bu noktada İnternette İş Yapmak adına bu firmalar ile çalışabilirsiniz ama ülkemizde bir gerçek var ki geleneksel firmalar ‘el alem çarşı pazarda görsün’ şiarından hareketle çok lüzumsuz zamanlarda bile personelinin iş yerinde bulunmasını ister. Genel Türk şirket yapılarının en kötü özellikleri para verdiği personelin zamanını satın aldığını düşünmesidir. Tüm dünyada konu şuna evirilmiştir, İnternette İş Yapmak kontrol edilebilir bir alan ve verimliliği ölçebileceğiniz birçok nokta var. O zaman personelin çalıştığı zaman değil verimlilik önemlidir fikrine ulaşılıyor ve bu da firmanın başarısını ciddi anlamda tetikliyor.

Bu şekilde bordrolu bir çalışan olarak İnternette İş Yapmak istemezseniz o zaman e-ticaret ve bağlı olan diğer alt iş kolları üzerinden hareket edebilirsiniz.

Youtuberlık özellikle son dönem oldukça revaçta olsa da e-ticaret konusunun temeli olan kendi siteniz üzerinden satış yapma imkânı başlı başına gelecek vadeden bir iş koludur.

İnternet Üzerinden İş Fikirleri

İnternet Üzerinden İş Fikirleri içerisinde birçok ilham verici fikir söz konusu ve kanımca Amerika’yı yeniden keşfetmeye çalışıp marjinal bir fikir arayışı yerine başarılı olmuş ya da olmasına engel olan noktaları analiz edip geliştirdiğiniz bir iş fikri en sağlıklısıdır.

İnternet Üzerinden İş Kurmak

İnternet Üzerinden İş Kurmak için yasal çerçevede hareket etmek için uzaktan ödeme sistemleri ve sanal pos gibi işlem hizmetleri alabilmek adına vergi mükellefi olarak şahıs, limitet ya da anonim şirket açılışınızı yapmanız gerekir.

E-Ticaret Yapmak üzerine çalışmaya başlamak için en az maliyetli yöntem olan bir hazır paket e-ticaret yazılımı temin ediniz. Kurumsal bir yazılım firmasından temin edeceğiniz yazılım ile ürünlerinizi ekleyip firmanın sizin ile paylaşacağı dijital pazarlama stratejileri ile talep oluşturup, karşıladığınızda İnternette İş Yapmak konusuna girmiş olursunuz.

İnternetten Para Kazananlar

İnternetten Para Kazananlar konusu ülkemiz özelinde farklı bir yaklaşım ile karşılanır. Ne kadar fazla insanlara e-ticaret konusunun oldukça çok kazanç sağlayabileceği bir alan olduğunu anlatırsanız anlatın gözleri ile görmeden inanmazlar. Esnaf bir arkadaşı lüks bir arabaya binmeye başladı mı ya da telefonu son model mi ancak o zaman konuya ilgi duymaya başlarlar. İnternette İş Yapmak perakende ticaret ile uğraşan birileri için hiç de zor değil. Yazılım bilmeniz gerekmez, günümüzde kurumsal bir yazılım firmasından hazır paket e-ticaret yazılımı alarak İnternette İş Yapmak sizin adınıza oldukça kolay.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

PayPal, Tesla Motors ve SpaceX'in kurucusu mucit ve girişimci Elon Musk'ın güzel bir sözü, “Bir şirket kurmaya çalışmak aynı bir kek yapmak gibidir. Tüm malzemelere gerekli oranda sahip olmanız gerekir.”

İnternette İş Yapmak günümüzün ve geleceğin en etkili sektörlerinden biri. İçerisinde hangi noktasından olursanız olun e-ticaret işinde bulunmanız en basit anlamda bile sizin kişisel kariyeriniz adına roket etkisi yapacaktır.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER