E-Ticaret Haberleri

İnternetten Al, Kapıdan Öde

22 Nisan 2015 15:02:04
0Yorum
4119Okunma

Sürat Kargo, internetten al, kapıda öde hizmetini Antalya ya da vermeye başladı. Sürat Kargo,

Sürat Kargo, internetten al, kapıda öde hizmetini Antalya ya da vermeye başladı. Sürat Kargo, internetten yapılan alışverişlerde kapıdan ödeme dönemini başlattı. İnternetten alışveriş yapan müşteriler Sürat Kargo’nun verdiği hizmet sayesinde kredi kartı numarası vermek zorunda kalmıyor. Siparişi Sürat Kargo tarafından kapısında teslim edilen müşteri yaptığı alışverişin bedelini orada ödüyor...

Sürat Kargo, internetten yapılan alışverişlerde kapıdan ödeme dönemini başlattı. İnternetten alışveriş yapan müşteriler Sürat Kargo’nun verdiği hizmet sayesinde kredi kartı numarası vermek zorunda kalmıyor. Siparişi Sürat Kargo tarafından kapısında teslim edilen müşteri yaptığı alışverişin bedelini orada ödüyor.

İnternetten yapılan alışverişlerin önündeki en büyük engelin güven olduğunu anlatan Sürat Kargo Genel Müdür Yardımcısı Kenan Güner, "İnternetten yapılan alışverişlerde ürün, Sürat Kargo’yla hızlı ve güvenli şekilde sahibine ulaştırılıyor. Alıcı ürünün bedelini kapıda teslim alınca ödüyor." dedi. Güner, aynı hizmeti doğrudan satışlarda da verdiklerini söyledi.

İnternetten yapılan alışverişin tüm dünyada artmasına rağmen, Türkiye de hala güven kaygısı yaşandığını belirten Sürat Kargo Antalya Bölge Müdürü Vedat Aksakar, "Halkımız bu yüzden internet alışverişinden uzak duruyor. Tüketici internette görüp beğendiği bir ürünü satın almak istediğinde karşısına kredi kartıyla ödeme seçeneği çıkıyor. Kredi kartı numarasını vererek alışveriş yapmak tüketicinin tedirgin olduğu bir yöntem." diye konuştu.

Sürat Kargo’nun,  İnternetten al, kapıda öde hizmeti ile tüketicinin beğendiği ürünü hızlı ve güvenli şekilde ulaştırdığını kaydeden Aksakar söyle devam etti: "Eğer müşteri ürün eline geçmeden ödeme yapmaktan çekiniyorsa bu sayede kapıda nakit ödeme yapıyor. Müşterinden alınan ödeme yine Sürat Kargo hız ve güvencesiyle e-ticaret şirketine ulaştırılıyor. Böylelikle hem müşterinin hem de şirketin içi rahat oluyor.

(CIHAN)

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER