İş Yazılımları

Günümüzde teknoloji hayatımızın her alanında yerine almıştır. Artık en küçük firmalarda bile teknoloji kullanılmaktadır. Eski dönemlerde firmalar işlerini kâğıt üzerinde hallediyordu. Bugünse, iş yazılımları ile ticari faaliyetlerini gerçekleştirmektedirler. Bu iş yazılımları muhasebe programı, crm programı, internet siteleri, personel programı, satış ve pazarlama programları şeklinde değişmektedir. Bu programların geneline Ticari Programlar denilmektedir.

Devamını Göster

Ticari Programlar

Ticari faaliyetlerde kullanılan eski yöntemler hem uzun zaman alıyor hem de güvenli bir yöntem değildi. Verilerin kaybolma, karışma riski çok fazlaydı. Buna çözüm olarak teknolojinin gelişmesi ile ticari programlar çıktı. Ticari programlar insanlara çok fazla zaman kazandırıyor. Hem maliyet hem de zaman tasarrufu sağlıyor.

Ticari programları satın alırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır. Her şeyden önemlisi sizin veri güvenliğinizi sağlaması çok önemlidir. Verilerinizin kaybolduğunu ya da bir başkasının eline geçtiğini düşünürseniz çok büyük sıkıntılar yaratacaktır.

Aldığınız yazılımın sürekli güncellenen ve yenilenen bir altyapıya sahip olması gerekir. Böylelikle istekleriniz kolayca yapılacaktır. Satın aldığınız ticari programların aldığınız firmadan sürekli teknik destek sağlayabilmesi de çok önemli bir konudur. Kullanmayı öğrenirken ya da ileride bir sıkıntı çıktığında teknik destek mutlaka sağlanmalıdır. Bu size büyük kolaylık sağlayacaktır.

Ticari programları küçük, büyük hemen hemen her sektörde firmalar kullanmalıdır. Ticari programların içerisinde en çok kullanılan programlar, muhasebe programı, CRM programı, personel takip programı, hasta takip programı, poliklinik programı, teknik servis programı ve internet siteleridir.

Ticari programlarla birçok iş yapılmaktadır. Kolay bir şekilde teklif formu hazırlayabilir ve gönderebilirsiniz. Müşterilerinize hızlı ve kolayca fatura kesip gönderebilirsiniz. Bunun dışında müşterilerinizi takip etmeniz çok daha kolay olur. İletişim bilgileri, siparişleri vb. şeyler parmağınızın ucunda olur. Ayrıca pazarlama ve satışa da büyük katkı sağlamaktadır.

Kâğıt üzerinde çok daha karmaşık ve yavaş olan bu işler ticari programlar ile birlikte tarihe karışmıştır. Borçlar, gelir ve giderler, müşteri bilgileri, personel bilgileri, muhasebe kayıtları, stok bilgileri, sipariş bilgileri vb. şeylerin kontrolü tek noktada sağlanmış ve oldukça güvenli olmuştur.

KMK Ticari Programları

KMK akıllı ticari programları ile işinize güç katabilirsiniz. Her işletmenin ihtiyacı olan, muhasebe programı, crm yazılımı, personel programı, sektörel özel yazılımlara kolayca sahip olarak işinize güç katabilirsiniz.

KMK Bilgi Teknolojileri birçok sektöre özel web tabanlı ticari program hazırlamıştır. Dinamik yapısı sayesinde her sektör tarafından kolayca kullanılmaktadır. Web tabanlı ticari programlar aracılığı ile işletmenizi kolayca her an, her yerden yönetebilirsiniz.

KMK Bilişim Ticari İş yazılımları ile iş gücü azalırken, işlerde yüksek verim alma olanağı ortaya çıkmaktadır. Günümüzde büyük ve orta ölçekli işletmeler web tabanlı ticari programları kullanmaktadır. Ticari Programları kullanarak ile işinize güç katabilirsiniz. Ticari program demo kullan özellikleri incele.

KMK İş Yazılımları Blog

KMK Bilgi Teknolojileri Anonim Şirketi, Teknoloji alanında faaliyet göstermektedir ve ham maddesi bilgidir. KMK Bilgiyi alır işler ve kullanıcısına sunar. Bu blok aracılığı ile iş yazılımları alanında bilgi paylaşımı yaparak abonelerini Ticari Programlar la ilgili yenilikler hakkında bilgilendirir. Sende web tabanlı iş yazılımlarını yakından takip etmek için KMK Abonesi ol bilgi sana gelsin.

Devamını Gizle