E-Ticaret

İstanbul Av Market

30 Nisan 2015 16:23:46
0Yorum
3005Okunma

İstanbul Av Market internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur.

İstanbul Av Market internet sitesi KMK Bilgi Teknolojiler tarafından e-ticaret altyapısı ile oluşturulmuştur. İstanbul Av Market internet sitesi birçok ürününü bu platformda müşterilerine dilediğince sunan bir e-ticaret sitesidir. Birçok tüfek modelleri ve aksesuarlarıyla en iyi şekilde hizmet sunmakta ve müşterinin talebi doğrultusunda ürünleri direk tüketiciye ulaştırmaktadır.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu panel ile ürünlerini dilediği gibi ekleyebilmekte ve ürünler üzerinde dilediğince değişiklik yapabilmektedir. Müşteriler ile firma arasında köprü görevi kuran bu e-ticaret sitesi sayesinde geniş kitlelere kolayca ulaşmıştır.

Birçok ürün zamanında müşterilerine ulaşmıştır. Av tüfekleri, havalı silahlar, fişekler, kamp malzemeleri, çakı ve bıçak, pet ürünleri ve daha birçok kategori sistemi ile oluşturulmuş sitenin kullanımı kolaylaştırılmış müşterilerinin ihtiyaçları tam anlamıyla karşılanmıştır. İstanbul Av Market bu internet sitesine ve e-ticaret yazılımına Kmk Bilgi Teknolojilerisayesinde sahip olmuştur.

Kmk Bilgi Teknolojilerinin sunmuş olduğu e-ticaret paketlerinden B2C e-ticaret paketi ile oluşturulan bu siteyleİstanbul Av Market gün geçtikçe hizmet kalitesini artırmakta ve yeni müşterilerine bu paket sayesinde kolayca ulaşmaya devam etmektedir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER