E-Ticaret

KMK Desteğiyle, Beyoğlu E-pazaryeri ve E-Ticaret eğitimi verildi

SSS

Sadi TOYGAR,
Editör

05 Aralık 2018 12:08:46
0Yorum
442Okunma

Türkiye’de ilk defa tamamen yerli yazılım, Akıllı şehir teknolojileri üstüne KMK bilgi teknolojileri A.Ş. firması tarafından inşa edilen e-ticaretin bölgesel yazılımı olan Beyoğlu e-pazaryeri portalı ile hizmet verilecektir.

Bu sistem ile hem Beyoğlu sakinlerine, hem de günlük 2 milyonu bulan yerli ve yabancı ziyaretçilere çok daha hızlı, interaktif ve nitelikli hizmetler sunulacaktır
Beyoğlu Belediyesine ait Akademi Beyoğlu eğitim salonunda KMK firması koordinatörü Şenol Kanbur, tarafından Beyoğlu e-pazaryeri yazılımı ile  ticaret platformunu kullanacak personele e-ticaret sistemi eğitimi verildi

Şenol Kanbur konuşmasında, “e-ticaret mal ve hizmetlerin internet üzerinden alım-satımı” olarak tanımlanmaktadır. Bizim uygulamamız olan Beyoğlu e-Pazaryeri yazılımı ile sınırsız mağazalar oluşturabilir ve sınırsız ürün satışı yaparak komisyon ve reklam geliri elde edebilirsiniz.

Amaçlarının işletmelerin, Tüketiciden Tüketiciye E-Ticaret sloganı ile  esnaf ve tacirlerin yüz yüze yaptıkları satışları, e- ticaret ortamında da geliştirmelerine olanak sağlamak olduğunu söyledi. E-ticaretin dünyada büyük bir gelişim kaydettiğini vurgulayan Şenol Kanbur ,"Esnaf ve tüccarlarımızın böylesi bir platformda yer bulmaları ve dükkanları kapalıyken dahi 7/24 ürün satış yapabileceklerini kendilerine eğitim programıyla anlatmak istedik.

Dünyada ticaretinde şeklin değiştiğini belirten Şenol Kanbur, globalleşen dünyanın olmazsa olmazının artık e-ticaret olduğunu söyledi

KMK Bilgi teknolojileri A.Ş. firması tarafından yerli ve milli yazılım ile hayata geçirilen, E-İhracat yazılım desteği ile de sanayiciler, iş adamları ve ürünlerini satmak isteyenler için e-ihracat yapmak isteyen firmalara büyük destek sağlamaktadır.

Kmk desteği ile “Dijital Pazarlama Yöntemleriyle İşletmelerin e-ticaret ile  "Değişen ticaret düzeninde, firmaların ayakta kalmaları açısından büyük önem arz etmektedir.

Bir internet girişimi olarak e-ticaret faaliyetinin bu kadar hızlı gelişmesinin sebeplerinden biri, yatırımcı firmaya sunduğu çeşitli avantajlardır. En temel avantaj, daha düşük girişim ve işletme sermayesi ile daha geniş pazarlara açılma olanağıdır. Hızlı büyüme olanağını değerlendirmek isteyen birçok yatırımcı sektöre girmektedir.

Hedefimiz 2019 yılı sonunda dünyada olmayan yüksek nitelikli yapay zeka eticaret yönetim sistemleri geliştirip e-ticaret yapan şirketlerin hizmetine sunmaktır.

Türkiye’de birçok alanda hızlı gelişmeler yaşanmaktadır, ülkemizde silah sanayi, bilişim teknolojileri, enerji sanayi gibi birçok alanda büyük başarılar sergilenmektedir. 2023 yılında ülke olarak dünya ekonomisinde söz sahibi olmak için var gücümüzle çalışarak bilişim alanlarında ilkleri yaparak ülkemizde ve dünya genelinde milli yazılımlarımızın pazarını büyütmeyi planlamaktayız .

Türkiye’deki KOBİ ve Esnafa yerinde teknolojik çözümler üreterek, Türkiye ekonomisine büyük katkı sağlanacaktır” dedi.

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

beyoglu_epazaryeri

DİĞER İÇERİKLER