Kategoriler

KMK Web Tasarım

08 Mart 2016 12:05:19
0Yorum
5319Okunma

KMK Web Tasarım 1998 yılında faaliyetlerine başlamış, 2002 yılında web sihirbazı markası altında Türkiye’de ilk hazır web programı oluşturan firmadır.

Kmk web tasarım binlerce esnaf ve kobiye web tasarım, eticaret, internet çözümleri üreterek halen profesyonel internet çözümleri ve altyapısı sağlamaktadır. Türkiye’nin her ilinde ve ilçesinde esnaf ve kobiye teknolojik çözüm üreterek ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

KMK Web tasarım, web tasarım ihtiyaçlarınızı hızlı, güvenli, kaliteli ve kullanıcı dostu web çözümleri ile gidermektedir. Anahtar teslim web tasarım hizmetleri ile kolayca web sitenizi oluşturabilir ve KMK Web Tasarım Programları ile yönetebilirsiniz.

Türk Ticaret Kanunlarına uygun altyapıda ve arama motorlarının istemiş olduğu standartlarda web sitelerinekmk web tasarım ile hemen sahip olabilirsiniz.

KMK Web Tasarım Hakkında

KMK, 1998 yılından bugüne dünya üzerinde ticaretle uğraşan insanların arzularını gerçekleştirmesine ve kurumsal kimliklerini tam olarak ortaya koyabilmelerine yardımcı olmaktadır. Bu KMK ya ve KMK çalışanlarına çalışma yaşamlarında anlam kazandırmaktadır.

KMK stratejisi, araştırma ve geliştirme üzerine sürekli yatırım yapma temelleri üzerine atılmıştır. Bu strateji yenilikçi, oldukça etkili, kullanışlı, kullanımı kolay, yüksek kalite ve dünya standartlarında iş yazılımları üretilmesini olanaklı kılmaktadır.

KMK mükemmeli hedefliyor ve sürekli kendini ve yöntemlerini geliştirme çabasındadır. KMK müşterileri ile ve iş ortakları ile güven ve karşılıklı yarara dayalı güçlü sürekli ilişkiler kurma azmindedir. KMK faaliyet gösterdiği ülkelerde yasalara uygun davranıyor ve kurumsal yönetim uygulamalarına bağlı hareket etmektedir.

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER