E-Ticaret

Komisyonlu Eticaret Sitesi

13 Kasım 2015 13:37:20
2Yorum
6750Okunma

Komisyonlu eticaret sitesi, c2c eticaret modeli ile yapılmaktadır. C2C Eticaret modeli ile açacağınız eticaret sitesinde kullanıcılar mağaza açarlar açılan mağazalar aracılıgı ile c2c eticaret sitesine ürünler eklenir, eklenen ürünler satıldıkça sizde belirleyeceğiniz oranda komisyon alırsınız.

Komisyonlu eticaret kurmak istiyorsanız öncelikle bir c2c eticaret projeniz olmalı bugün komisyonla çalışan binlerce c2c eticaret sitesi bulunmaktadır. Sizin farklı bir konsepte sahip olmanız gerekmektedir. Var olan c2c eticaret sitelerine benzer projeler yapmanız pekte başarılı olmaz farkındalık yaratmalısınız.

C2c eticaret projenizi nasıl hayata geçireceksiniz?

Komisyonla çalışan eticaret siteleri, c2c eticaret altyapısına sahip bir site oluşturmalıdır. C2c eticaret altyapısına sahip eticaret sitesi KMK Bilgi Teknolojileri C2C Eticaret paketleri ile kolayca oluşturulabilmektedir.

Komisyonlarınızı nasıl alacaksınız?

Komisyonlu eticaret siteleri, kredi kartı ile ve havale/eft şeklinde satış yapma imkanı sağlamaktadır. Kredi kartı ile satış yaparak komisyon alacaksanız, herhangi bir ödeme altyapısı sağlayan (Bankalar, İyzico, Payu ) kuruluşla anlaşma yapmanız gerekmektedir. Anlaşma yapıldıktan sonra c2c eticaret sitenize entegrasyon yapılır ve belirleyeceğiniz oranda komisyon sizin hesabınıza aktarılır geriye kalan tutar mağaza hesabına aktarılır.

Komisyonlu eticaret yapmak, sanal mağaza kurmak günümüzde popiler olan işlerden birtanesidir. Başarılı komisyonlu eticaret siteleri için iyi bir proje, iyi bir c2c eticaret altyapısına ihtiyaç duymaktasınız. İyi bir c2c eticaret altyapısı için tıklayınız. 

Yorumlar (0)

can ali, 28 0 2016 23:15:56
X adlı sitede komisyon oranı yüzde 5 abi makul iş yapan tek firma o diğerleri parayı bulunca iyice adam kazıklamaya başladı. Hem taksitli satabiliyorsun fazlaesya üzerinden hemde puan kazanıyorsun ilan sınırı yok. inş. bozmazlar
can ali, 28 0 2016 23:15:46
xxx.com adlı sitede komisyon oranı yüzde 5 abi makul iş yapan tek firma o diğerleri parayı bulunca iyice adam kazıklamaya başladı. Hem taksitli satabiliyorsun fazla esya üzerinden hemde puan kazanıyorsun ilan sınırı yok. inş. bozmazlar

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER