E-Ticaret

Letgo Gibi Site Kurmak

SSS

Cansu DABAN,
Editör

28 Ekim 2019 14:27:35
0Yorum
724Okunma

Letgo, Ocak 2015 tarihinde ABD’li bir firma tarafından kurulmuştur. Letgo gibi site kurmak KMK C2c e-ticaret yazılımı ile oldukça kolaydır, fakat ciddi reklam bütçelerine ihtiyaç duyulabilir.

Letgo gibi site kurmak ne sağlayacaktır? Letgo tarzı site kurmak ikinci el eşyaların satılmasına olanak sağlayacaktır. Letgo benzeri site kurmak isteyen e-ticaret girişimcisi komisyon ve reklam geliri elde edecektir.

Ocak 2015 yılında kurulan letgo şu anda ticarileşmemiş ve herhangi bir gelir elde etmemektedir. Letgo şuanda ikinci el ürünleri satmak isteyenlerle ikinci el ürünleri satın almak isteyenleri bölgesel olarak buluşturmaktadır. Ya ne aslında çevrim içi bir satın alma bulunmamaktadır.

Letgo’nun e-ticaret modeli c2c e-ticaret modelidir. İkinci el eşyalarınızı satabileceğiniz bir mobil uygulamadır. Tanıtımı için ciddi bir reklam bütçesi ayrılan uygulama, son dönemde televizyon ve radyo reklamlarında sıkça yer almaktadır. Naspers'tan aldığı 100 milyon dolarlık yatırımla birlikte küresel açılımına ağırlık veren Letgo, Türkiye'de de oldukça popüler konuma gelmiştir. Seri ilanları mobilde yeniden yorumlayan uygulaması, e-ticaretin de artık mobil öncelikli hale geldiğinin en güçlü kanıtlarından biri niteliğinde.

Letgo benzeri site kurmak

KMK C2c e-ticaret yazılımı bire bir Letgo gibi site kurmak için ideal ve ekonomik bir çözümdür. Hatta bugün letgo’da olmayan komisyon sistemi, GET sistemi’ de KMK c2c e-ticaret yazılımında yer almaktadır. Letgo benzeri site kurmak istiyorsanız bu özelliklerle fark oluşturabilirsiniz.

KMK C2c pro e-ticaret yazılımı mobil uygulamaları’ da kapsamaktadır. Bu sayede letgo benzeri programlar oluşturabilirsiniz.

 

Türkiye’de Letgo Benzeri Uygulamalar

  • Dolap
  • Zebramo
  • Gardrops
  • Sat dostum
  • Loncam
  • Zet

Letgo benzeri site kurmak istiyorsanız daha fazla bilgi için KMK C2c e-ticaret çözüm merkezini arayabilir veya KMK c2c e-ticaret yazılımlarını inceleyebilirsiniz. KMK Bilgi Teknolojileri 2014 yılından bugüne c2c e-ticaret yazılımları geliştirmektedir. 

C2C E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER