E-Ticaret

Mng Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır?

SSS

Çığ KAYMAZ,
Editör

06 Aralık 2019 09:20:23
0Yorum
195Okunma

Mng Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun cevabı Mng ile görüşülerek olacaktır tabii ki. Mng Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır dediğimizde Mng kargo olsun farklı kargo firmaları olsun anlaşmaları e-ticaret yazılım firmaları üzerinden yapılınca çok büyük bir avantaj sağladığı düşüncesi tamamen yanlış.

Kargo Anlaşması yaparken üzerinde en çok durulması gereken konu çalışacağınız Pazar ve Lokasyonda kargo firmasının ne derece etkin olduğudur. Kargo firmalarının çoğu Franchising usulü belirli süreler ile ana firma ile antlaşma yapmış kişilerin yönettiği ve genel müdürlükleri ne derece denetlese de çalışma şekli kendi ticari bakışlarından etkilendiği için aklın yolu bir olarak çalışacağınız bölgede en çok tercih edilen kargo firmasını tercih ediniz. Mng Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır derseniz de belirli bölgelerdeki organizasyonlarında ne derece etkinler ise ona göre ve fiyatta gönderi adedine bağlı olarak.

Mng E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması

Mng E-Ticaret Firmaları Kargo Anlaşması yapmak için fiyat araştırması yapın ve belirli zaman aralıklarına yönelik indirimler var ise sizin ile çalışacak e-ticaret tüketicisine bunu açık bir şekilde sitenizden belirterek kargo anlaşması yapabilirsiniz.

E-Ticaret Kargo Maliyeti

E-Ticaret Kargo Maliyeti aslında e-ticaret girişimcisinin en büyük masraf kalemidir. Bu noktada kargo gönderimlerinde gelirlerinin %35’ni e-ticaret den elde eden kargo firmaları oldukça uygun fiyatlar sunabilmekte.

E-İhracat Kargo Maliyeti içinde aynı şeyleri söylemek mümkün şu anda en ufak gönderinin gümrük masrafları dahil 20 Doların altında olmadığı yurtdışı kargoda ilerleyen süreçte müşteri şekillendirmeleri ile fiyatların küreselleşmenin de etkileri ile azalması mümkün.

E-Ticaret Kargo İlişkisi

E-Ticaret Kargo İlişkisi aslında etkileşimli ve birbirlerini tetikleyici bir düz orantı ile ilerlemekte. Mng Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır sorusunun aslında çıkış noktası bile e-ticaret girişimi düşüncesidir. Şöyle de düşünebilirsiniz aslında kargo firmalarının etkinleşmesi e-ihracat iş fikrini tetiklemiş olabilir. Geçmişte gözünüze oldukça karmaşık gözüken ihracat fikrini dahi kargo firmaları oldukça sade bir hale indirgemiştir. Zaman kargo firmaları ve e-ticarete yön vereceğe benzer.

E-Ticaret in Geleceği Üzerine

E-Ticaret in Geleceği Üzerine düşünelim, geçmiş geleceğin yol haritasıdır.

Yeni bürosunda ilk sabah otururken kapı çalınınca Recai, sekreterine, kapıyı aç kızım, demiş.

Sekreter kapıyı açıp gelen adamı Recai beyin odasına soktuğu an da Recai eline telefonu alıp konuşmaya başlamış, “O iş tamam beyim, zaten benim aldığım bir davada kötü bir netice çıkamaz, tabii, Tabii hemen kurtarırız. Şaban’ı da ben kurtarmıştım Mahir’i de. Siz hiç merak etmeyin Ankara’da çok tanıdık var.”

Konuşma böylece birkaç dakika daha devam ettikten sonra Recai, sekreterinin odaya getirdiği adama dönüp, “Ah efendim, demiş. Kusura bakmayın sizi beklettim. Ama görüyorsunuz ki işler çok yoğun. Sizin ne davanız vardı?”

Adam, “Hiç!” demiş, “Benim davam falan yok, ben telefonu bağlamaya gelmiştim!”

Mng Kargo Anlaşma Nasıl Yapılır derseniz genel müdürlükleri ile görüşüp en iyi fiyat avantajını oradan alabilirsiniz. Bölge yönetimi yaptığım dönemden yakinen tanıdığım Franchising ve küçük işletmeler maalesef yukarıdaki gibi tiyatro oynar ancak verebilecekleri avantaj genel müdürlüğün rakamlarındadır.

Çığ Kaymaz

Gelecek e-ticaret Gelecek

E-Ticaret Paketlerini İncele

Yorumlar

DİĞER İÇERİKLER